Informacje i ciekawostki ze świata rowerowego: relacje z zawodów, porady techniczne, opisy sprzętu i wiele innych.

Fotorelacja Eurobike 2010

1 głosów. Oceń ten wpis!

Co roku cieszymy się na wyjazd na te targi. Za każdym razem są one okazją do wyrwania się z własnego podwórka i skosztowania samej rowerowej śmietanki. Bo jak inaczej nazwać  sytuacje, w której widzisz jak ekscentryczny ojciec MTB Gary Fisher robi z tłumu zdjęcie Alberto Contadorowi?

Po targach oprowadzą Was opisy pod zdjęciami (pojawiają się po kliknięciu w fotkę).

Podobne wpisy:

Skomentuj artykuł

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Archiwum

Newsletter

Dołącz do grona subskrybentów naszego Newslettera! Udostępnij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najciekawsze wiadomości o tematyce rowerowej oraz informacje o promocjach i konkursach. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem newslettera przed dokonaniem subskrypcji.


Ankieta

Czy w ciągu tego roku czytałeś choć raz którykolwiek z wymienionych poniżej tytułów? (można zaznaczyć więcej niż 1)

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Napisz do nas

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wpisz tekst z obrazka

captcha