10 000 kalendarzy do rozdania!

Już od najbliższej niedzieli będziemi świadkami największych zmagań kolarskich w naszym kraju. Trwający przez cały tydzień 68. Tour de Pologne WorldTour dostarczy nam z pewnością powodów do niemałych emocji,radości i wzruszeń. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na żywo dopingować najlepszych kolarzy na świecie, przygotowaliśmy wspaniały upominek.

Jest nim limitowany kalendarz przedstawiający Czesława Langa i oficjalny rower tegorocznego wyściguAuthor CA7700. Na modelu tym ściga się w obecnym sezonie zawodowa grupa kolarska Bank BGŻ Team, której zawodnik (Paweł Cieślik) będzie reprezetnował barwy Reprezentacji Polski. Wspomniany kalendarz będzie można otrzymać bezpośednio z naszego samochodu, jadącego w kolumnie reklamowej  wyścigu lub na stoisku Dobrych Sklepów Rowerowych, obecnym na większości etapów w miasteczkach zlokalizowanych w okolicach startu i mety. Zapraszamy!

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

4 comments on “10 000 kalendarzy do rozdania!

 1. poszkodowany 30 lipca 2011 at 19:52

  trochę to niesprawiedliwe bo ja np. nie mogę dostać w tym czasie urlopu a co roku jestem na mecie tour de pologne w jakimś mieście -najbliższym mojego miejsca zamieszkania .Reasumując jestem poszkodowany a ten kalendarz to piękna pamiątka.

 2. Redakcja 31 lipca 2011 at 15:16

  Proszę napisać na maila naszego bloga, dla takiego kibica na pewno coś się specjalnie odłoży;)

 3. Nie zostały wam jeszcze?;) 6 sierpnia 2011 at 21:49

  nie zostało wam jeszcze kilka kalendarzy? bo akurat jak jechali przez moją okolicę, wyjechałem, a potem pracowałem i nie mogłem wyjechać :<

 4. Anonim 8 sierpnia 2011 at 18:43

  Szkoda, że tyle atrakcji było przygotowanych jedynie do mieszkańców miast, przez które przebiegało Tour de Pologne… Przez moje miasto Tour wiódł kilka razy, a teraz już cisza… Wielu wiernych kibiców jest traktowanych gorzej tylko z powodu swojego miejsca zamieszkania :( A nie każdy ma możliwość, żeby jechać kilkaset kilometrów…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *