Michał Kwiatkowski Mistrzem Świata!

Michał Kwiatkowski wygrał tak jak zwykli robić to wielcy mistrzowie, rzucając rękawicę w odpowiednim czasie, około 7 kilometrów, przed metą.  To był wielki, elegancki ruch, który okazał się zwycięski, ta zagrywka pozwoliła mu zdobyć złoty medal. Australijczyk Simon Gerrans i Hiszpan Alejandro Valverde musieli zadowolić się miejscami za naszym Kwiatkiem. Z wielkimi emocjami oglądaliśmy jak uważani  za należących do grona najlepszych kolarzy zawodnicy starali się dogonić Polaka, ale żaden z nich nie był w stanie tego uczynić.

Pierwszy polski Mistrz Świata dał z siebie wszystko, spełniając w ten sposób fantastyczne marzenie wszystkich polskich kibiców i entuzjastów kolarstwa o zdobyciu tęczowej koszulki. Za to dziękujemy i gratulujemy Mistrzowi!

Michał Kwiatowski w tęczowej koszulce Mistrza Świata

Michał Kwiatowski w tęczowej koszulce Mistrza Świata

Kwiatek tuż przed metą

Kwiatek tuż przed metą

Sidi Wire na stopach Michała Kwiastowskiego

Sidi Wire na stopach Michała Kwiastowskiego

Mistrz podczas dekoracji

Mistrz podczas dekoracji

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

1 comment on “Michał Kwiatkowski Mistrzem Świata!

  1. Adam 9 października 2014 at 09:28

    Jak widać kolarstwo w Polsce rozwija się coraz bardziej i z roku na rok widać tego rezultaty. Gratuluje naszemu mistrzowi, ze swojej strony chciałbym podziękować za hektolitry potu wylane na treningach i podczas zawodów. Życzę jeszcze wielu tak pięknych chwil jak na mecie, czy podczas dekoracji. Znaleźć się w gronie najlepszych światowych kolarzy to prawdziwy zaszczyt. Gratuluje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *