3 zwycięstwa kolarzy DSR AUTHOR

Za nami kolejny bardzo udany weekend. Tym razem nasi zawodnicy rywalizowali w Strzelcach Krajeńskich. Dla młodziczek była to pierwsza z najważniejszych imprez w sezonie. Mowa tu o Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu w jeździe parami na czas. Zaczęło się nie najlepiej, gdyż nasza para Węgrzynowska Wiktoria i Bartków Nikola swój start rozpoczęła od defektu i musiała powtarzać swoją próbę. Zmotywowane pierwszym niepowodzeniem, zawodniczki DSR Author w swoim drugim podejściu pojechały na 110 % i pokonały wszystkie pary zgłoszone do wyścigu zostając mistrzyniami makroregionu.

Po mocnym akcencie młodziczek, do walki przystąpili juniorzy. W kategorii juniora młodszego bardzo dobre 6 miejsce wywalczył Michał Nowak. Jednak” kropkę nad i ” postawił Krzysiek Skibiński który zwyciężył w kategorii juniora wyprzedzając o 18 sekund zawodnika ze Strzelec Krajeńskich. 5 miejsce zajął Kamil Gorzawski.Za nim na miejscu 6 uplasował się Bartek Polkowski.

Drugi dzień a więc wyścig ze startu wspólnego również był owocny w sukcesy. Wyścig młodziczek ponownie wygrała Nikola Bartków, a w rywalizacji juniorów Skibiński był 7 a 9 Polkowski.

A już w najbliższy weekend juniorzy i juniorki rywalizują w Mistrzostwach Polski LZS. Panie jadą z trenerem Nowickim do Darłowa natomiast juniorzy jadą z trenerem Mrozem do Dobczyc. Najmłodsza grupa wystartuje w kryterium ulicznym w Ratowicach a ich opiekunem będzie Artur Węgrzynowski.

Zapraszamy do galerii zdjęć : http://lkksgornik.pl/index.php/nggallery/2014/strzelce-krajenskie?page_id=162/ 

 

Piotr Mróz

Piotr Mróz

Trener kolarstwa na co dzień pracujący z młodymi talentami w klubie LKKS Górnik Wałbrzych DSR Author.
Piotr Mróz

Latest posts by Piotr Mróz (see all)

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *