Aero szosa od Accenta

Do sprzedaży trafiły nowe ramy szosowe Accent Cyclone, na których złożyć możesz aero-szosę. To wyczekiwana pozycja w ofercie polskiej marki.

Sztywna i lekka rama wykonana w pełni z karbonu. W zestawie karbonowy widelec i sztyca oraz zintegrowany zacisk sztycy. Set obejmuje także dedykowane stery Accent HI-EXE Taper. Bardzo agresywna geometria pozwoli przyjąć aerodynamiczną sylwetkę. Wewnętrzne prowadzenie przewodów dla estetycznego wyglądu. Rama posiada mocowanie do baterii Di2 na dolnej rurze.

Rama była przygotowywana we współpracy z zawodnikami. Prototypy testowali m.in. zawodowy kolarz Mateusz Komar (Voster ATS) oraz czołowy polski przełajowiec Bartosz Mikler (Victoria Jarocin). Dzięki nim ramy przeszły porządne testy na różnych asfaltach, a ich wskazówki pomogły nam ulepszyć ostateczną wersję Cyclone’a.

Rama z widelcem, sztycą, zaciskiem i sterami waży 1810 g. Wszystko to otrzymamy w zestawie przy zakupie. Wybrać można spośród czterech rozmiarów i dwóch wersji kolorystycznych: proponujemy ramy w malowaniu czarno-czerwonym i czarno-białym, w wykończeniu matowym.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

3 comments on “Aero szosa od Accenta

  1. Jakub 4 marca 2019 at 15:37

    Czarna mamba – super się prezentuje :D

  2. Przemysław 5 marca 2019 at 14:30

    Racja, świetnie się prezentuje! Wczoraj chyba nawet ten sam model oglądałem. Szukam roweru dla siebie, ale trudno mi się zdecydować na konkretny model.

  3. Patryk 13 marca 2019 at 14:55

    Pięknie się prezentuje. Super kolor. Ja na chwilę obecna poszukuje roweru, który właśnie tez jest z Accenta i wasnie widzę coś takiego https://www.rowertour.com/p/67532/accent-cx-one-rower-przelajowy-cyclocross-28-shimano-sora-2×9 I nie jest jakoś strasznie drogi, bo kosztuje niecałe 2700zł. Zależy mi na takiej lżejszej jeździe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *