Aero szosa od Accenta

Do sprzedaży trafiły nowe ramy szosowe Accent Cyclone, na których złożyć możesz aero-szosę. To wyczekiwana pozycja w ofercie polskiej marki.

Sztywna i lekka rama wykonana w pełni z karbonu. W zestawie karbonowy widelec i sztyca oraz zintegrowany zacisk sztycy. Set obejmuje także dedykowane stery Accent HI-EXE Taper. Bardzo agresywna geometria pozwoli przyjąć aerodynamiczną sylwetkę. Wewnętrzne prowadzenie przewodów dla estetycznego wyglądu. Rama posiada mocowanie do baterii Di2 na dolnej rurze.

Rama była przygotowywana we współpracy z zawodnikami. Prototypy testowali m.in. zawodowy kolarz Mateusz Komar (Voster ATS) oraz czołowy polski przełajowiec Bartosz Mikler (Victoria Jarocin). Dzięki nim ramy przeszły porządne testy na różnych asfaltach, a ich wskazówki pomogły nam ulepszyć ostateczną wersję Cyclone’a.

Rama z widelcem, sztycą, zaciskiem i sterami waży 1810 g. Wszystko to otrzymamy w zestawie przy zakupie. Wybrać można spośród czterech rozmiarów i dwóch wersji kolorystycznych: proponujemy ramy w malowaniu czarno-czerwonym i czarno-białym, w wykończeniu matowym.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

4 comments on “Aero szosa od Accenta

 1. Jakub 4 marca 2019 at 15:37

  Czarna mamba – super się prezentuje :D

 2. Przemysław 5 marca 2019 at 14:30

  Racja, świetnie się prezentuje! Wczoraj chyba nawet ten sam model oglądałem. Szukam roweru dla siebie, ale trudno mi się zdecydować na konkretny model.

 3. Patryk 13 marca 2019 at 14:55

  Pięknie się prezentuje. Super kolor. Ja na chwilę obecna poszukuje roweru, który właśnie tez jest z Accenta i wasnie widzę coś takiego https://www.rowertour.com/p/67532/accent-cx-one-rower-przelajowy-cyclocross-28-shimano-sora-2×9 I nie jest jakoś strasznie drogi, bo kosztuje niecałe 2700zł. Zależy mi na takiej lżejszej jeździe.

 4. Robert 21 maja 2019 at 07:49

  Jaki kraj takie ramy… Jakaś załamana górna rura, wsporniki przy tylnym trójkącie odstają od ramy jakby były doklejone na szybko jak już powstał przedni trójkąt – aerodynamiki to nie podnosi. Poza tym malowanie matowe to -5W, a skoro taka agresywna i szybka to nie powinno tego być.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *