Najmłodsi zawodnicy DSR Author pokazali się w Lubawce

Tym razem nasi zawodnicy startowali w dwudniowym wyścigu mtb w Lubawce. Z dobrej strony pokazali się nasi żacy którzy dali o sobie znać zajmując kilka dobrych miejsc. W wyścigu chłopców 2 był Karol Woźniak, a w wyścigu dziewcząt 3 była Julka Kowalska. W wyścigu dzieci 9-10 lat 4 miejsce zajął Mateusz Dereń. 7 miejsce wywalczyła w niedzielę Nikola Bartków, a 3 miejsce w kategorii elity pań zajęła wracająca po kontuzji Karolina Piotrowska. Michał Nowak w drugim dniu złapał gumę i ostatecznie nie został sklasyfikowany. W najbliższą sobotę zawodnicy DSR Author wystartują w jeździe indywidualnej na czas która rozegrana zostanie w Wojcieszowie.