GP Częstochowy oraz „Osloveckie Okruhy”

Nasi kolarze startowali w Grand Prix Częstochowy (25.04) oraz w „Osloveckich Okruchach” (26.04). W Częstochowie wygrała Kasia Migdoł!!!

W sobotę kolarze zawitali do Częstochowy, w piękniej pogodzie kolarze rywalizowali w kryterium ulicznym Grand Prix Częstochowy.
W juniorkach młodszych po wspaniałej akcji na „solo” wygrała Kasia Migdoł, Edyta Gołek mimo kraksy ukończyła wyścig na dobrym 4 miejscu, Joanna Kałużna nie ukończyła zmagań.W juniorach młodszych bardzo dobrze spisał się Mateusz Manowski, który ukończył wyścig na 2 miejscu, Paweł Lubowiecki 18 miejsce, reszta zawodników w top 60.W juniorach Kacper Piechaczek zajął 11 miejsce a Kamil Bałończyk ukończył wyścig na 25 miejscu, Ryszard Mendygrał nie ukończył.

czestochowa(1) big_sdsd

W niedzielę kolarze ścigali się w Czechach w malowniczej miejscowości Oslovec, na pagórkowatej rundzie liczącej 6,3 km.W żakach Małgorzata Manowska ukończyła wyścig tuż za podium.W juniorach młodszych znów nie zawiodła Kasia, która tym razem ukończyła wyścig na drugiej pozycji, niestety Joanna Kałużna nie ukończyła.W juniorach młodszych tym razem Paweł Lubowicki zajął 2 miejsce, Michał Wenglorz 4 miejsce, Mateusz Manowski 5 miejsce.W juniorach Kamil Białończyk 4 miejsce.