Klub dla dorosłych zaprasza na warsztaty rowerowe

Podczas spotkania będzie można poznać rowerowe trendy na sezon wiosna/lato 2014, dowiedzieć się czym jest i jak zacząć uprawiać bike polo oraz wykonać prosty przegląd swojego roweru.

Artur Tondera, Kierownik Sekcji Rozwoju Ruchu Rowerowego, opowie o tym jak będzie wyglądać nowy sezon w Warszawie. Dowiemy się jakie zmiany czekają cyklistów oraz gdzie zostaną otworzone nowe trasy.

Sabrina Staniewska wyjaśni czym jest Bike Polo. Podpowie jak zacząć swoją przygodę ze sportem, co trzeba wiedzieć i gdzie zacząć trenować. Zaś Gosia Radkiewicz z Bike Belle przedstawi trendy na sezon 2013. Dowiemy się co króluje na ulicach Nowego Jorku, Amsterdamu i co będzie modne w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Przemek Rżysko – wielokrotny mistrz Polski w Bike Polo.

Wszyscy, którzy odwiedzą “Klub dla dorosłych” będą mogli dokonać prostego przeglądu swojego roweru na miejscu.

10264477_439648969505007_5927665779096926369_n

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 27 kwietnia między 15.30 a 17.30 w Solec 44 na warszawskim Powiślu. Wstęp jest bezpłatny, ale  organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na stronie wydarzenia (https://www.facebook.com/klubdladoroslych) lub mailowo kontakt@klubdladoroslych.pl.

Klub dla dorosłych to marka wydarzeń adresowanych dla dojrzałych odbiorców.
W jego ramach odbyły się już spotkania dotyczące między innymi fotografii czy wychowywaniu dzieci.

 

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *