KOLARZ KLUBU DOBRE SKLEPY ROWEROWE „AUTHOR” PSZCZYNA MATEUSZ MANOWSKI – GÓRSKIM SZOSOWYM MISTRZEM POLSKI

Mateusz  Manowski w dniu 30.08.2014r. wygrał w pięknym stylu, po solowej ucieczce ze 150 osobowego peletonu, Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski zdobywając ten tytuł  na rok 2014-2015.

Jego wspaniała jazda w tym wyścigu była efektem ciężkiej pracy którą ten zawodnik wykonuje od trzech lat-powiedział jego trener Klaudiusz Migdoł.
Pozostali zawodnicy klubu również zaprezentowali się bardzo pozytywnie: Kacper Piechaczek,Kamil Białończyk, Ryszard Mendygrał, Paweł Lubowiecki to pozostali juniorzy młodsi którzy startowali w tym wyścigu,ukończyli go na dobrych miejscach  a nawet ,tak jak Piechaczek przyczynili się swoją pomocą do zwycięstwa Mateusza. W tych mistrzostwach startowały również dziewczyny Szklanny Joanna  która zajęła 9 miejsce,Gołek Edyta 14-te miejsce a Kasia Migdoł była 17-te.W orlikach wystartował Paweł Gruszczyk który nie ukończył wyścigu lecz zdobył doświadczenie i motywację do dalszej pracy nad dźwiganiem swego sportowego poziomu.
Trener klubu wraz z prezesem Januszem Magierą są bardzo zadowoleni z postawy swoich zawodników i dziękują zarówno sportowcom jak i sponsorom za pomoc w szkoleniu nie tylko w tym sezonie ale w całej 10-cio letniej działalności klubu. Tytuł Mistrza Polski w tym roku zdobyty przez Mateusza Manowskiego w juniorach młodszych i jego radość i satysfakcja, jest miłym podziękowaniem dla wszystkich którzy wspierają nasz klub-powiedział Prezes Janusz Magiera.