KOLARZ KLUBU DOBRE SKLEPY ROWEROWE „AUTHOR” PSZCZYNA MATEUSZ MANOWSKI – GÓRSKIM SZOSOWYM MISTRZEM POLSKI

Mateusz  Manowski w dniu 30.08.2014r. wygrał w pięknym stylu, po solowej ucieczce ze 150 osobowego peletonu, Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski zdobywając ten tytuł  na rok 2014-2015.

Jego wspaniała jazda w tym wyścigu była efektem ciężkiej pracy którą ten zawodnik wykonuje od trzech lat-powiedział jego trener Klaudiusz Migdoł.
Pozostali zawodnicy klubu również zaprezentowali się bardzo pozytywnie: Kacper Piechaczek,Kamil Białończyk, Ryszard Mendygrał, Paweł Lubowiecki to pozostali juniorzy młodsi którzy startowali w tym wyścigu,ukończyli go na dobrych miejscach  a nawet ,tak jak Piechaczek przyczynili się swoją pomocą do zwycięstwa Mateusza. W tych mistrzostwach startowały również dziewczyny Szklanny Joanna  która zajęła 9 miejsce,Gołek Edyta 14-te miejsce a Kasia Migdoł była 17-te.W orlikach wystartował Paweł Gruszczyk który nie ukończył wyścigu lecz zdobył doświadczenie i motywację do dalszej pracy nad dźwiganiem swego sportowego poziomu.
Trener klubu wraz z prezesem Januszem Magierą są bardzo zadowoleni z postawy swoich zawodników i dziękują zarówno sportowcom jak i sponsorom za pomoc w szkoleniu nie tylko w tym sezonie ale w całej 10-cio letniej działalności klubu. Tytuł Mistrza Polski w tym roku zdobyty przez Mateusza Manowskiego w juniorach młodszych i jego radość i satysfakcja, jest miłym podziękowaniem dla wszystkich którzy wspierają nasz klub-powiedział Prezes Janusz Magiera.

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

1 comment on “KOLARZ KLUBU DOBRE SKLEPY ROWEROWE „AUTHOR” PSZCZYNA MATEUSZ MANOWSKI – GÓRSKIM SZOSOWYM MISTRZEM POLSKI

  1. kataris 26 września 2014 at 11:11

    Witam wpisuję się pod tym artykułem, bo liczę na podpowiedź…zastanawiam się nad kupnem roweru firmy Author, na oku mam dwa modele:
    http://allegro.pl/rower-mtb-author-pegas-27-5-model-2014-gratisy-i4603363786.html
    http://www.cyklotur.com/rowery/gorskie-mtb/26-cali/p,rower-basic-bialo-niebiesko-czarny-2014-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,267713.html
    który wybrać??????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *