Pompka SKS Spaero – nagrodzona!

Otrzymaliśmy informację z siedziby SKS’a, że nowa pompka SPAERO została doceniona przez ekspertów IF i otrzymała nagrodę IF Product Design Award. Nagroda ta została ustanowiona w 1953 roku. Bardzo szybko jej logo stało się rozpoznawalne na całym świecie, będąc jednocześnie synonimem unikalnego i kreatywnego designu. Co roku, Jury składające się z międzynarodowych ekspertów, ocenia wszystkie zgłoszone produkty (ponad 2000 zgłoszeń z prawie 40 krajów) pod kątem jakości wykonania, wykorzystanych materiałów, innowacyjności, wpływu na środowisko, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Najlepsze produkty otrzymują nagrodę IF Product Design Award zwana również „Oskarem Designu”. Warto dodać, że tą samą nagrodę otrzymała w zeszłym roku pompka SKS Diago!

Nowe dziecko SKS”a zostało również docenione przez organizatorów konkursu TAIPEI CYCLE d&i award 2012, którego jurorów urzekło świetne wykonanie i innowacyjność pompki. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi nowościami niemieckiego producenta, któremu gratulujemy zdobytych nagród i życzymy kolejnych!

ps. Wszystkich chętnych zapraszamy na małą filmową wycieczkę do fabryki SKS,  gdzie zobaczyć można m. in. jak produkuje się jedne z najlepszych pompek i błotników rowerowych na świecie!

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

2 comments on “Pompka SKS Spaero – nagrodzona!

  1. buga 2 kwietnia 2012 at 08:07

    Wygląda fajnie, ciekawe jaka cena tego cuda?

  2. Maciek 5 kwietnia 2012 at 08:54

    http://www.dobresklepyrowerowe.pl/akcesoria/pompki/sks/spaero-alu/
    Niebawem test pompki na portalu bikeWorld.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *