Wyprzedaże rowerów to standard, a co z nowościami?

Część z Was już teraz przygotowuje się do kolejnego sezonu imprez rowerowych i myśli o zakupie nowego sprzętu. Na początku roku kalendarzowego mamy już pełen przegląd nowości oferowanych przez producentów rowerów. Jest to dobry moment, aby porównywać rowery i dostępne na ryku oferty.

Oferty kolekcji wyprzedażowych to w tym czasie już standard na naszym rynku. Większość sklepów kusi obniżonymi cenami na kolekcje zeszłoroczne. W przypadku tych propozycji warto jednak pamiętać o tym, że mamy do czynienia często z ostatnimi sztukami i może już brakować odpowiedniego dla nas rozmiaru.

Na przeciwległym krańcu rynku rowerowego mamy propozycje nowości rowerowych. Poprawiony design i wprowadzone korekty w konstrukcji zawsze sprawiają wrażenie lepszych, ładniejszych i zazwyczaj po prostu bardziej do nas trafiają. Problemem w przypadku nowości jest ich cena, która zazwyczaj jest wyższa niż modeli wyprzedażowych.

Od tej reguły jest jednak wyjątek, którym jest Przedsprzedaż dostępna na stronie dobresklepyrowerowe.pl. Na stronie znajdziemy wybrane modele rowerów Premium, które już teraz oferowane są w atrakcyjnej cenie i dodatkowo z eBonem, który umożliwi nam dobranie potrzebnych dodatków takich jak kask czy nowy strój.

Korzystając z Przedsprzedaży już na początku roku możemy zarezerwować swój nowy rower. Jest to ważne z jeszcze jednego powodu. Kupując rower wcześniej mamy czas, aby przyzwyczaić się do nowego sprzętu na spokojnie jeszcze przed pierwszymi startami.

Zobacz rowery objęte promocją na stronie dobresklepyrowerowe.pl/promocje/przedsprzedaz

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

3 comments on “Wyprzedaże rowerów to standard, a co z nowościami?

 1. Romek 6 września 2017 at 14:00

  witam mam do wydania 1000 zł i wpadłem na taki rower https://megasporting.pl/merida-matts-6-5-v-2015.html
  cena jak najbardziej w moim zasięgu, komponenty całkem niezłe, niemniej mam 181 cm, nie będzie za mały ten rower ? jeżdżę raczej rekreacyjnie…

 2. Marek 6 lipca 2018 at 11:38

  Witam,
  też mam do wydania ok 1000 zł, zastanawiam się jednak czy nie poczekać do jesieni, wtedy może jeszzcze coś dołożę i uda mi się kupić jakiś fajny rower. co myślicie?

 3. Karolina 26 lipca 2018 at 13:50

  Cześć,
  ja potrzebuje, zwykły rower, do jeżenia po mieście,
  najlepiej jakiś ładny, pomoże ktoś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *