Przełajowe Mistrzostwa Polski: Do startu 22 dni. Teren + wykresy

Przełajowe Mistrzostwa Polski: Do startu 22 dni. Teren + wykresy

Dzisiaj mocny trening w terenie. Udało się zebrać większą ekipę, a w czasie treningu spotkać kolegów. Po skasowaniu wszystkich poprzednich zapisów z Garmina znów zapisuje tak jak potrzeba. Wgrałem plik na odpowiednie platformy, więc jest do podglądnięcia na Stravie http://www.strava.com/activities/231194615/analysis oraz Garmin http://connect.garmin.com/modern/activity/653905907

Trening w terenie. Plan na trening mocne tempo i dobrze technicznie. Początek miałem przyjemność pojeździć z Gosią i Pawłem. Czyli przełajówką – panią na przełaju i przełajowcem – pan na przełaju. Zawsze większa frajda jak jeździ się w grupie. Cieszy fakt że coraz więcej osób śmiga na przełajach i jest z tego dużo radości. 4 kółka zrobiłem na trasie „szybkiej”. Okrążenia na wykresie 3,4,5,6 – 3 zapoznawcze i spokojne. W niektórych miejscach dużo liści i mocno ślisko. 4 i 5 już na dobrej szybkości. Z poprzednich treningów wiem że czasy powiedzmy przyzwoite. Dobre czasy które tam osiągam to około 4:50 –  ale przyzwoicie. Kółka8,10,13 to krótkie (do minuty) sprinty na wysokim rytmie i intensywności. Nie był to mój max, ale cieszy to że bardzo łatwo przechodziłem z jednego sprintu do drugiego.

Po sprintach spotkałem Wojtka Halejaka (dla nie wtajemniczonych bardzo doby kolarz szosowy, przełajowy i MTB) był na góralu, oraz Mirka. Halej trochę mnie poprzeciągał po okolicznych ścieżkach. W dobrym tempie dobiłem do dwóch godzin. Fajny trening w dobrym gronie – sama przyjemność. Obecnie wieczorne zmęczeni jest,  więc znaczy że trening wszedł w organizm.

 

2014-12-20 15.07.592014-12-20 15.08.55

 

 

Paweł Wiendlocha

Paweł Wiendlocha

Zawodnik Accent Team
Paweł Wiendlocha

Latest posts by Paweł Wiendlocha (see all)

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *