Rowerowy świat dziecka 2012 – konkurs fotograficzny – ROZSTRZYGNIĘTY!

Pokażcie nam jak Wasze pociechy radzą sobie na swoich rowerach – najciekawsze zdjęcie nagrodzimy fotelikiem Hamax Sleepy!

Wraz ze sponsorem nagród marką Hamax, mamy przyjemność zaprosić wszystkich czytelników do zabawy w tegorocznej edycji konkursu „Rowerowy świat dziecka 2012”.

Podobnie jak w poprzednim konkursie zachęcamy Was do nadsyłania zdjęć na których widać Wasze pociechy na rowerach, podczas wycieczek czy innych zabaw rowerowych.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca, a do 15 czerwca 25 czerwca będzie można nadsyłać zgłoszenia. 25 czerwca wyświetlimy galerię nadesłanych i zakwalifikowanych do konkursu fotografii. Wasze głosy wyrażone poprzez „fejsbukowe like” będą rejestrowane do 30 czerwca 6 lipca. Zdjęcia do konkursu można przesyłać wyłącznie poprzez zamieszczony poniżej formularz.

Zakwalifikowane do konkursu fotografie zostaną zaprezentowane zbiorczo na stronie konkursu w galerii. Każdy czytelnik będzie mógł, za pośrednictwem „fejsbukowego like”, zagłosować na zaprezentowane tam zdjęcia.  Decyzję o wyłonieniu zwycięzcy podejmie komisja konkursowa, która składać się będzie z redakcji oraz przedstawiciela marki Hamax.

Wybierając zwycięskie zdjęcie komisja weźmie pod uwagę „wrażenie artystyczne” oraz to jak bardzo zdjęcie pasuje do tematu konkursu. Wymagania minimalne są łatwe do spełnienia, a mianowicie na przesłanej do konkursu fotografii musi być dziecko i motyw rowerowy:) Pamiętajcie, że ilość „ilke’ów” będzie miała wpływ na decyzję komisji.

Nagroda główna:

Hamax Sleepy

ps. Jak część z Was zauważyła dopiero dziś [12.06] blog znowu pojawił się w sieci po tygodniowej przerwie. Padliśmy ofiarą poważnej awarii serwerów naszego hostingu, ale wygląda na to że wszystko już wróciło do normy. W związku z tym postanowiliśmy wydłużyć okres konkursu!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

18 lipca 2012 – Informacja o wyniku konkursu:

Biorąc pod uwagę jakość nadesłanych prac, preferencje internautów głosujących na zdjęcia komisja zdecydowała o przyznaniu nagrody głównej autorowi zdjęcia:

Zwycięzca konkursu Rowerowy świat dziecka 2012!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy!

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że fundator nagrody głównej, marka Hamax przygotowała niespodzianki dla wszystkich uczestników! Szczegółowe informacje uczestnicy znajdą w swoich skrzynkach pocztowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace i wspólną zabawę. Wszystkim Państwu życzymy jeszcze wielu miłych chwil spędzonych ze swoimi pociechami na wspólnym rowerowaniu i zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania naszego bloga, gdyz już wkrótce ogłoszony będzie kolejny konkurs!

Galeria wszystkich zdjęć konkursowych:

Regulamin konkursu możesz przeczytać tutaj.

rozet.kobylarz@gmail.com

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

4 comments on “Rowerowy świat dziecka 2012 – konkurs fotograficzny – ROZSTRZYGNIĘTY!

 1. Martita 19 lipca 2012 at 09:47

  Ale wybór! Łobuz najeżdżający złośliwie na inne dzieci

 2. Kasia 19 lipca 2012 at 14:48

  Jak mógł wygrać ten chłopiec skoro napisaliście Państwo że :” ilość “ilke’ów” będzie miała wpływ na decyzję komisji”, śledziłam na bieżąco ten konkurs i akurat ten chłopiec nie miał największej ilości głosów. I dlaczego nie pokazano jak we wcześniejszym konkursie kto ile zdobył głosów?

 3. ludzie! 24 lipca 2012 at 10:02

  gołym okiem widać że wygrało najlepsze zdjęcie. Oba zdjęcia tego chłopaka są najfajniejsze. Oczywisty wybór. Moim zdaniem jeszcze ta dziewczynka jest fajna. Mariusz

 4. EEEmama 30 lipca 2012 at 12:12

  Fotka, ktora wygrała- naprawde jest swietna!Dziekuje nagroda pocieszenia dotarła.Pozdrawiamy EEE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *