Rowerowy świat dziecka – konkurs fotograficzny ROZSTRZYGNIĘTY!

Pokaż jak wygląda rowerowy świat Twojego dziecka i wygraj dla niego jeden z trzech fotelików rowerowych marki Hamax!

5 lipca – wyniki konkursu:

Miło nam ogłosić, iż najwięcej zatwierdzonych głosów otrzymało zdjęcie przesłane przez Pawła Młynarskiego, który tym samym wygrywa nagrodę główną – fotelik Hamax Siesta + kask !

Drugą nagrodę tj. fotelik Hamax Smiley otrzymuje Daria Bazurek. Fotelik Hamax Kiss czyli trzecia nagroda w konkursie powędruje do Alicji Kosel. Nagrodzonym gratulujemy!

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a wszystkie nadesłane zdjęcia młodych kolarzy są przeurocze. Dlatego wraz z fundatorem nagród – marką Hamax – chcielibyśmy nagrodzić dodatkowymi zestawami gadżetów Hamax następujących uczestników: Diana Mikołajczyk, Maciek Jeziorski, Magdalena Jendrzyca-Czapla, Magda Adamczyk, Jan Grzempa.

Archwium:

Gdy rodzi nam się dziecko chcemy mu wszystko pokazać, rozbudzić w nim instynkt odkrywcy. A jeżeli sami uwielbiamy spędzać czas na rowerze to oczywiste jest, że chcemy tym samym „zarazić” naszą pociechę. O wiele łatwiej będzie to zrobić wożąc dziecko w wygodnym i bezpiecznym foteliku rowerowym renomowanej norweskiej marki Hamax.

Czekamy na zdjęcia Waszych małych cyklistów na rowerze, na wycieczce rowerowej,  czy połykających bakcyla rowerowania w inny sposób. Zdjęcia należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy (który zamieściliśmy poniżej).

Konkurs rozpoczynamy już dzisiaj. Odbędzie się w dwóch etapach:
w pierwszym (okres od 8  czerwca do 20 czerwca) czekamy na Wasze zgłoszenia,
w drugim (od 20 czerwca do 1 lipca) będzie można głosować na nadesłane zdjęcia.

Zdjęcie, które zbierze najwięcej zatwierdzonych głosów otrzyma główną nagrodę, czyli fotelik Hamax Siesta + kask (w kolorze szarym). Drugie miejsce zostanie nagrodzone fotelikiem Hamax Smiley (w kolorze jasnoszarym). Natomiast zdjęcie z trzecią ilością zatwierdzonych głosów nagrodzimy fotelikiem Hamax Kiss (w kolorze szarym).

Wszyscy laureaci konkursu otrzymają dodatkowo gadżety – niespodzianki od sponsora konkursu marki Hamax.

Zabawa i bezpieczeństwo – baw się z nami i podaruj swojemu dziecku niezapomniane wycieczki rowerowe!

Ważne! Na wybrane zdjęcia można zagłosować tylko jeden raz, ale można głosować na kilka zdjęć. Głosować mogą tylko zarejestrowani czytelnicy naszego bloga.

Galeria konkursowa:

[Not a valid template]

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Ankieta:

Czy często jeździsz z dzieckiem na rowerze?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

20 comments on “Rowerowy świat dziecka – konkurs fotograficzny ROZSTRZYGNIĘTY!

 1. biker 22 czerwca 2011 at 13:38

  jak zdjęcia, które nic ciekawego nie przedstawiają mogą mieć największą liczbe głosów?!
  To jest chyba konkurs na ilośc znajomych i liczbe e-mail’i a nie na motyw i jakość zdjęcia.
  ZIRYTOWANY !

 2. Gabii 13 24 czerwca 2011 at 16:55

  super zabawa synuś rowerkiem, mama za rowerkiem…:), oczywiście na rowerku też ale biegnąc więcej spa lamy ….

 3. kolarzysta 27 czerwca 2011 at 17:18

  Racja w 100% to coś jak wyścig na NK Czy FB na ilość znajomych heheheheh.
  A tak notabene pokaż mi zdjęcie które Twoim zdaniem jest warte wygranej ( bądź jest Twoje ) chętnie zagłosuję panie biker

 4. dianka21 27 czerwca 2011 at 19:34

  zgadzam się z Tobą biker, ale niestety to jest właśnie urok konkursów z głosowaniem :(:( a szkoda bo cierpią na tym na prawdę autorzy bardzo ciekawych zdjęć. W takich konkursach to jury powinno wyłonić ich zdaniem najlepsze zdjęcia

 5. trysiek 28 czerwca 2011 at 21:17

  Równiez podzielam zadanie, że to głosowanie jest totalnym bezsensem. …Uważam, ze to redakcja powinna wybierać najciekawsze! zdjęcia, ale cóż ktoś ustala regulamin i pewnie tez ktoż go łamie:)

 6. mojeopinie 29 czerwca 2011 at 10:45

  Zawsze jest tak że wszystkim nie dogodzi, …

 7. alex 29 czerwca 2011 at 12:09

  hehe a mnie dziwi, że komisja zaakceptowała fotki, na których dzieci jeżdżą w fotelikach. no ale konto na allegro w tych czasach to już każdy ma, także kaska wpadnie. A foto
  43 i 44 to już pozostawię bez komentarza, mając nadzieję, że komisja sama się dopatrzy „podobieństwa”

 8. Redakcja 29 czerwca 2011 at 13:20

  Czytamy Waszą dyskusję i dochodzimy do wniosku, że pomimo mankamentów, to taka forma rozstrzygnięcia konkursu się sprawdziła. Nie chcielibyśmy powoływać specjalnej komisji, dla której dokonanie wyboru byłoby jeszcze trudniejsze i stworzyłoby masę innych wątpliwość ze strony osób nienagrodzonych… dlatego też decyzję o tym, ktore zdjęcia zostana nagrodzone oddajemy w Wasze ręce. Niemniej jednak jeżeli znacie jakiś inny sposób rozstrzygnięcia, to może skorzystamy z niego przy następnym foto-konkursie?
  Krótka informacja dla wszystkich głosujących oddających sztucznie wygenerowane głosy – strzeżcie się – wszystkie głosy i użytkownicy będą poddane weryfikacji.
  Przy okazji już teraz chcemy zapowiedzieć kolejny konkurs, który ruszy w pierwszej połowie lipca. Cenne nagrody przygotowała marka Cat Eye!

 9. dianka21 29 czerwca 2011 at 14:41

  Co do fotek z fotelikami to nie było napisane że nie moża, ale z drugiej strony to też troszkę nie fer że ten co ma już fotelik wygrywa drugi a ten co nie ma nie :( tak czy inaczej redakcja podjeła decyzję i trzeba ją uszanować :)

 10. alex 30 czerwca 2011 at 21:13

  @ Redakcja- przy konkursach na głosy, moim zdaniem najlepszą opcją jest wybór jury z np.10-ciu prac najwyżej ocenianych przez internautów.

 11. dianka21 3 lipca 2011 at 10:18

  dobry pomysł :)

 12. mojeopinie 5 lipca 2011 at 10:48

  Witam
  Co Państwo sądzicie o wynikach ! ! !
  Proszę Redakcję o wyjaśnienie dlaczego tyle głosów zostało uznane za nieważne ?

 13. magdax78 5 lipca 2011 at 11:35

  a gdzie wyslac dane do wysylki „nagrody pocieszenia”- gadzetów?

 14. Redakcja 5 lipca 2011 at 11:47

  @mojeopinie: algorytm usunął głosy wirtualnych, nietrwałych użytkowników (serwery typu klzlk.com) oraz inne próby oszukania mechanizmu głosowania. Generalnie to przykra sprawa…
  @magdax78: jeszcze dzisiaj mailowo skontaktujemy się ze wszystkim laureatami.

 15. mojeopinie 5 lipca 2011 at 12:39

  Jak widać algorytm pięknie działa, tylko że niepoprawnie (chętnie poznamy co redakcja miała na myśli „oraz inne próby oszukania mechanizmu głosowania”).
  Druga sprawa Regulamin, nie ma nic wspólnego z głosowaniem (Redakcja swoje a Regulamin swoje).
  Należy, dołożyć więcej starania Redakcjo bo to nie było uczciwe.

 16. kolarzysta 5 lipca 2011 at 13:32

  Jak można było zakwalifikować do konkursu zdjęcia które nawet nie są „ostre” i nie maja nic z fotografią wspólnego ??? Poobcinane raczki nóżki, a nawet głowy o kompozycji obrazu nie wspominam bo to stwierdzenie zbyt „fachowe”.Takie po prostu pstryki telefonem z wycieczki lub z podwórka :D.
  Pocieszające jest to że rodzice uczą dzieci spędzania aktywnie czasu, ale to nie o to chyba chodziło w konkursie. Tak czy siak zgodnie z moim wcześniejszym wpisem ……
  O algorytmach i uczciwości się nie wypowiadam

 17. alex 5 lipca 2011 at 16:20

  a ja tylko zacytuję

  „mojeopinie
  29 Czerwiec 2011 at 10:45 | Permalink
  Zawsze jest tak że wszystkim nie dogodzi, …”

  I gratuluję wygranym.

 18. userek 5 lipca 2011 at 18:21

  witam Szanowną Redakcję!
  Obserwowałem konkurs na niniejszym portalu i niestety mam bardzo przykre wnioski jak choćby:
  1) jak możliwość głosowania ma być do 01.07.2011 r. to wg wszelkich prawideł zarówno prawnych jak i moralnych domyślną godziną jest godzina 0:00, inaczej znana także jako 24:00; u Państwa zablokowane głosowanie było „ni w 5 ni w 9” tj. parę minut po godzinie 9 – pytam dlaczego akurat o tej godzinie??? – czyżby administrator skończył pić kawę i wyłączył możliwość głosowania??? Skoro konkurs jest powszechny to powinien być zgodny z obowiązującymi przepisami!!!
  2) co oznacza wg Redakcji „…nietrwałych użytkowników…” – jako informatyk spotykam się po raz pierwszy z takim określeniem; prosiłbym o podanie na jakim źródle się Państwo opierali formułując takie stwierdzenia, bo dla mnie to jest typowe określenie wyimaginowane na potrzebę chwili. Z tego co wiem (a kilkadziesiąt moich kolegów i koleżanek oddawało głosy) do żadnej z osób nie wysłali Państwo e-mail’a z zapytaniem, czy faktycznie takie konto zostało utworzone, więc pytam Państwa na jakiej podstawie oskarżacie użytkowników, że oszukiwali, czy też są „nietrwali” ???
  3) jest wiele innych spraw, których nie mam sił opisywać…
  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i ustosunkowanie się do moich wypowiedzi.

 19. Redakcja 6 lipca 2011 at 10:10

  @userek:
  1 każdy głos ma timestamp więc wiadomo o której został oddany.
  2 bez wchodzenia w szczegóły, aby nie uczyć złych praktyk, stwierdzenie nietrwały użytkownik odnosi się do np. wspomnianych wcześniej serwów typu „10 minute mail”. Popularne były też roboty oddające głosy za użytkowników itd. Nie wiemy skąd pewność, że głosy Pana znajomych nie zostały zliczone. Algorytm naliczenia głosów wszystkich użytkowników potraktował w taki sam sposób.
  3 konkurs od początku był zabawą. Naprawdę chcielibyśmy zostawić głosowanie samemu sobie, ale jak pokazało życie nie ma to sensu. Chcieliśmy aby uczestnicy zaangażowali się przy wyborze zdjęć. Od następnego konkursu foto (jeśli jeszcze znajdziemy u siebie motywację aby go przeprowadzić) będziemy stosować zasadę zasugerowaną przez użytkownika alex,
  Jeżeli nie będziecie mieć innych wątpliwości temat zatwierdzonych głosów uważamy za zamknięty…

 20. anaid13 13 lipca 2011 at 09:49

  witam
  wczoraj dostałam gadżety..bardzo dziękuje :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *