Skibiński i Przewięda 5 parą Mistrzostw Polski

Zawodnicy DSR AUTHOR po raz ostatni w sezonie 2014 rywalizowali o koszulkę z orłem na piersi .3 października w Opatówku (koło Kalisza) odbyły się Mistrzostwa Polski w jeździe parami na czas. Górnicy do imprezy przystąpili w składzie: Krzysztof Skibiński i Paweł Przewięda, oraz Kamil Gorzawski i Bartłomiej Polkowski. Do wyścigu zgłoszonych zostało 25 par, a zawodnikom przyszło zmierzyć się z 30 km trasą. Parze Skibiński, Przewięda do medalu zabrakło 36 sekund, jednak 5 miejsce które wywalczyli można uważać za sukces. Nasza druga para zajęła miejsce 18.