Wizyta w fabryce Hayes i Manitou!

Zastanawialiście się kiedyś jak powstają jedne z najlepszych widelców amortyzowanych i hamulców hydraulicznych na świecie? Dziś udajemy się do siedziby grupy Hayes znajdującej się Milwaukee (USA), po której oprowadza nas Tom Porter (product manager grupy Hayes).

aHR0cDovL2ZzdGF0aWMwLm10Yi1uZXdzLmRlL2YzLzE3LzE3NDcvMTc0NzQzNi14NWh0NTFhcGlobXktZm90b195zX3N0YXVkdF9oYXllc19tYW5pdG91X2hhdXNiZXN1Y2hfMjY2NS1vcmlnaW5hbC5qcGc
Hausbesuch: Hayes Bicycle Group
von ThomasMehr Mountainbike-Videos

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

1 comment on “Wizyta w fabryce Hayes i Manitou!

  1. Adi 10 marca 2015 at 12:27

    Olbrzymia powierzchnia tego zakładu…Niesamowity jest cały ciąg produkcyjny od wynalezienia produktu po stworzenie maszyn, które mogą go powielać na masową skalę a przy tym zachować jakość…kilometr od mojego domu jest fabryka, produkcja, przejeżdżam obok bardzo często – robią koła i felgi rowerowe i z ciekawości zobaczyłem na ich stronie foty maszyn…niesamowite jak dla mnie jak pewien inżynier wymyślił i stworzył „giganta” do produkcji tak w sumie drobnych rzeczy.
    Też polecam zobaczcie sobie fotki tego producenta http://saiko.pl/nowa/obrobka-metali-cnc/ a film wyżej to obowiązek dla osób zainteresowanych tematem…pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *