Wyprzedażowe perełki cz.3

Pora na część trzecią! Jako że sezon zbliża się powoli ku końcowi, to warto uzupełnić braki w sprzęcie lub pomyśleć o zabawkach na przyszły sezon! Dziś ponownie kilka produktów, których ceny zadziwią niejednego z Was:)

Dlaczego warto?„Egoist to jeden z topowych rowerów marki Author. W tym modelu nie ma przypadkowych części. Napęd to pełne XT, przedni amortyzator to FOX, a koła zbudowane zostały na lekkich obręczach Helium Pro! 11 kg maszyna, która przetrwa niejeden ciężki wyścig”
Dlaczego warto?„Myślicie o budżetowym rowerze MTB lub ramie do Waszego zimowca. Accent Tormenta to sprawdzona i lekka rama, która sprawdzi się doskonale zarówno na trudniejszych trasach, jak i podczas zwykłych przejażdżek po lesie”
Dlaczego warto?„Zwijana opona o masie 550 gram za 35zł?! Nie, to nie żarty!”
Dlaczego warto?„Wasze koło wyzionęło ducha po sezonie? Ride&Roll to lekka piasta na łożyskach maszynowych, które nie tylko kręcą się lekko, ale przeżyją wiele i znacząco ułatwią serwis”
Dlaczego warto?„Blaze Black to jedno z podstawowych siodełek włoskiej firmy, które doskonale sprawdzi się zarówno na szosie, jak i podczas wyścigów MTB. Jak widać cena niezbyt wygórowana, jak za sprzęt tej klasy”
Dlaczego warto?„Szukacie stylowych butów na szosę? Nic nie sprawdzi się lepiej jak buty firmy, w której ściga się pół zawodowego peletonu”
Dlaczego warto?„Injex Lite to wielozadaniowa pompka o końcówce do wszystkich typów wentyli. Po jej zakupie nie zaskoczy Was żadna dętka!”

Dodaj komentarz przez Facebook

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *