Zawodniczka DSR Author Mistrzynią Makroregionu

W dniach 16.08. (sobota) przy 3 etapie Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 5,5 km. Na ciężkiej trasie  przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej do rywalizacji przystąpiły najlepsze młodziczki i młodzicy województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Ku uciesze kibiców i działaczy górnika zwycięstwo a zarazem Mistrzynią Makroregionu została zawodniczka Górnika Wałbrzych DSR Author Nikola Bartków. 18 sekund za nią uplasowała się zawodniczka MKS Karoliny Jaworzyny Śląskiej Paulina Pastuszek a na miejscu 3 reprezentantka klubu z Gorzowa Wielkopolskiego  Cedro Karolina. Druga nasza młodziczka Wiktoria Węgrzynowska zajęła bardzo dobre 7 miejsce. Obecnie zawodnicy DSR Author są już na ostatniej prostej z przygotowaniami do Szosowych Górskich Mistrzostw Polski które pod koniec sierpnia odbędą się w Jeleniej Górze.