Zawodnik DSR AUTHOR na wyścigu w Belgi

Mocnym akcentem rozpoczął sezon nasz junior Paweł Przewięda. Na swój pierwszy w tym roku szosowy start popularny „Wafel” pojechał wraz z reprezentacją Szkoły Mistrzostwa Sportowego na wyścig Omloop Von KNESSELARE do Belgi, gdzie na starcie stanęło aż 218 zawodników z Holandii, Belgi oraz Norwegi. Wyścigi rozgrywane w tej części Europy do najłatwiejszych nie należą, gdyż trasy prowadzone są przez wąskie drogi, a dystanse pokonywane są na dużych prędkościach przy silnie wiejącym wietrze. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, iż sklasyfikowanych zostało 145 zawodników a 73 nie przekroczyło linii mety. Wszyscy zawodnicy SMS-u w komplecie zameldowała się na mecie a najlepiej wypadł Szymon Sajnok który finiszował na 5 miejscu.Paweł z czasem głównej grupy uplasował się na 100 miejscu. Bogatszy o kolejne doświadczenia wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klubu już w najbliższy weekend wystartuje w kryterium ulicznym w Dzierżoniowie, oraz w oficjalnym otwarciu sezonu w Sobótce.