Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017

Zawodnicy Edyta Gołek dziewiątą zawodniczką Górskich Szosowych Mistrzostw Polski w kategorii juniorka! Pomimo złego samopoczucia wywalczyła miejsce w Top10!
W juniorach nasi walczyli ile tylko noga podawała. Mateusz Manowski ostatecznie wywalczył 18 miejsce, Bartosz Marek 44 a Michał Wenglorz
został za grupą w wyniku kraksy i ostatecznie nie ukończył rywalizacji. W juniorach młodszych Marek Mulawa uplasował się na 99 pozycji. Serdecznie dziękujemy firmie Velo za udostępnienie wozu technicznego marki Škoda octavia, roweru zapasowego Author oraz trzech kompletów kół marki Vittoria. Dzięki temu nasi zawodnicy mogli otrzymać pomoc na wyścigu i defekt nie oznaczał dla nich końca walki!