EUROBIKE 2009

Co roku na początku września odbywają się targi rowerowe EUROBIKE. Są to najważniejsze targi rowerowe w Europie i jedno z ważniejszych wydarzeń w branży. Z tej okazji do Friedrichshafen zjeżdża każdy kto liczy się w branży rowerowej. Byliśmy i my, a to co zobaczyliśmy prezentujemy poniżej.

W tym roku razem z firmą Velo miałem możliwość uczestniczyć w targach rowerowych w Niemieckiej miejscowości Friedrichshafen. Chciałbym się podzielić moimi wrażeniami. Po wejściu na pierwszą halę odżyły wspomnienia z początku mojej przygody z rowerem, wspomnienia z targów rowerowych w Katowicach. Jednak ogrom wystawców i sposób prezentacji jest nieporównywalnie większy na Eurobiku. Przejście i zobaczenie większości zajęło mi 2 dni (samo oglądanie bez zagłębiania się w zawiłości i szczegóły). Było tu wszystko, czego każdy miłośnik dwóch kółek zapragnie. Mnie szczególnie uwiodły różnego rodzaju old school’e i bike cruisery, może w przyszłości sobie takiego sprawie :].

Na targach spotkaliśmy Pawła Wiendlochę zawodnika DHL-Author, który podzielił się z nami swoim wrażeniami: „Po wejściu na pierwszą halę odżyły wspomnienia z początku mojej przygody z rowerem, wspomnienia z targów rowerowych w Katowicach. Jednak ogrom wystawców i sposób prezentacji jest nieporównywalnie większy na Eurobiku. Przejście i zobaczenie większości zajęło mi 2 dni (samo oglądanie bez zagłębiania się w zawiłości i szczegóły) Było tu wszystko, czego każdy miłośnik dwóch kółek zapragnie. Mnie szczególnie uwiodły różnego rodzaju old school’e i bike cruisery, może w przyszłości sobie takiego sprawie :].

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

2 komentarze

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj