Wyprzedażowe perełki cz.3

Pora na część trzecią! Jako że sezon zbliża się powoli ku końcowi, to warto uzupełnić braki w sprzęcie lub pomyśleć o zabawkach na przyszły sezon! Dziś ponownie kilka produktów, których ceny zadziwią niejednego z Was:)

Dlaczego warto?„Egoist to jeden z topowych rowerów marki Author. W tym modelu nie ma przypadkowych części. Napęd to pełne XT, przedni amortyzator to FOX, a koła zbudowane zostały na lekkich obręczach Helium Pro! 11 kg maszyna, która przetrwa niejeden ciężki wyścig”
Dlaczego warto?„Myślicie o budżetowym rowerze MTB lub ramie do Waszego zimowca. Accent Tormenta to sprawdzona i lekka rama, która sprawdzi się doskonale zarówno na trudniejszych trasach, jak i podczas zwykłych przejażdżek po lesie”
Dlaczego warto?„Zwijana opona o masie 550 gram za 35zł?! Nie, to nie żarty!”
Dlaczego warto?„Wasze koło wyzionęło ducha po sezonie? Ride&Roll to lekka piasta na łożyskach maszynowych, które nie tylko kręcą się lekko, ale przeżyją wiele i znacząco ułatwią serwis”
Dlaczego warto?„Blaze Black to jedno z podstawowych siodełek włoskiej firmy, które doskonale sprawdzi się zarówno na szosie, jak i podczas wyścigów MTB. Jak widać cena niezbyt wygórowana, jak za sprzęt tej klasy”
Dlaczego warto?„Szukacie stylowych butów na szosę? Nic nie sprawdzi się lepiej jak buty firmy, w której ściga się pół zawodowego peletonu”
Dlaczego warto?„Injex Lite to wielozadaniowa pompka o końcówce do wszystkich typów wentyli. Po jej zakupie nie zaskoczy Was żadna dętka!”

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj