Wyprzedażowe perełki cz.4

Po długiej przerwie powracają wyprzedażowe perełki. Jesień za pasem, dlatego warto pomyśleć o sprzęcie na deszczowe dni, poranny chłód i szybkie wieczory. Dziś kilka produktów związanych z tą właśnie porą roku.

Dlaczego warto?„Nikita 8.0 to jeden z najwyższych modeli marki AGang dedykowany dla Pań. Lekka rama, świetny amortyzator RST First Air 100 mm, napęd SRAM X-7, a także hydrauliczne hamulce tarczowe doskonale sprawdzą się zarówno podczas przejażdżek po lesie jak i długich górskich eskapad”
Dlaczego warto?„Myślicie o budżetowym rowerze MTB lub ramie do Waszego zimowca. Accent El Norte to sprawdzona i lekka rama, która sprawdzi się doskonale zarówno na trudniejszych trasach, jak i podczas zwykłych przejażdżek po lesie”
Dlaczego warto?„Jedna z najmocniejszych lampek japońskiego producenta mocowana na kasku lub kierownicy. Doskonale sprawdzi się na jesienne wieczory lub nocne wyprawy”
Dlaczego warto?„Camaleonte to stylowy kask miejski, który z racji na mniejszą liczbę otworów wentylacyjnych doskonale sprawdzi się podczas przejażdżek w chłodniejsze dni lub poranne dojazdy do pracy lub uczelnie”
Dlaczego warto?„Trail Blaster to rasowy połykacz błotnych tras, który nie zawiedzie Was także zimą!”
 
Dlaczego warto?Ciepłe rękawiczki rodem z Włoch. W sam raz na długie wypady na szosę”
Dlaczego warto?„Świetne uzupełnienie rowerowego ekwipunku na niepewną pogodę. Jeśli Waszym pociechom niestraszne mokre przejażdżki, to Ponczo sprawdzi się doskonale””

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj