Hołda Race – czas na kolarskie święto w Bytomiu!

Dalej zastanawiasz się jak niebanalnie, w zakręcony sposób zakończyć tegoroczne wakacje? Grupa Gomola Trans Airco oraz Ania Szafraniec zapraszają Was na drugą edycję Hołda Race, która odbędzie się 1. września w Bytomiu. Po udanej chorzowskiej edycji imprezy, która zgromadziła na starcie ponad 300 zawodników, czas ponownie przygotować swoje rowery na kolejny bój, jaki rozegra się na terenach poprzemysłowych w Bytomiu – Szombierkach. 

Trasa przygotowana przez organizatorów przebiega przez bytomską hałdę, która już w przyszłym roku stanie nowym osiedlem Srebrne Stawy wraz z polem golfowym Armada. Pętla liczy ponad 6 km, zawiera 3 ciekawe sekcje techniczne, a średni czas przejazdu dla zawodników elity powinien wynieść około 15 minut.

2013stawy

Wszystkie osoby, które zjawią się na terenie zawodów, będą miały niepowtarzalną szansę skorzystać z atrakcji jakie przygotowaliśmy w miasteczku zawodów. Dodatkowo, dla pierwszych 250 zawodników czekają pamiątkowe koszulki (decyduje kolejność wpłaty).2013koszulkahrZ imprezy oczywiście najbardziej zadowolone wrócą dzieci, które poza ciekawymi zabawami w miasteczku, będą miały okazję skorzystać z wywozu zwyżką strażacką na wysokość 30 metrów, przejechania się golfowym Melexem po terenie Srebrnych Stawów oraz pobrania bezpłatnej lekcji gry w golfa.

Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, są to między innymi puchary, bony od Dobre Sklepy Rowerowe, stroje kolarskie marki Atak Sport, zegarki marki Bisset.

Dzieci natomiast mogą liczyć na pamiątkowe medale oraz szansę na bardzo atrakcyjną nagrodę w tomboli jaką jest rower ufundowany przez sklep rowerowy Kucharski w Bytomiu.

Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z nowym harmonogramem startów, wszelkie szczegóły organizacyjne można znaleźć na www.holdarace.pl.
Dodatkowe informacje na profilu Facebookowym oraz wydarzeniu Hołda Race, gdzie zawsze będziecie Państwo na bieżąco z informacjami na temat wyścigów.

2013sekcje

Kontakt:
Michał Barczyk team@lovebikes.pl

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj