Demo Day – dzień otwarty i testy sprzętu

Już w najbliższą sobotę (23 listopada) w Gliwicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Demo Day. Dobre Sklepy Rowerowe co roku organizują dzień otwarty połączony z testami sprzętu, który wejdzie do oferty w nadchodzącym sezonie.  Z tej okazji do Gliwic ściągają maniacy nowinek technicznych nie tylko ze śląska i okolic.

Jak wiemy od organizatora w tym roku formuła skupia się na udostępnieniu jeszcze większej ilości sprzętu i umożliwieniu odwiedzającym jeszcze lepszego zapoznania się z nim.  Pokazana będzie nowa kolekcja rowerów i udostępnione będą rowery testowe. Nowości produktowe i rozwiązania, które wprowadzane będą w przyszłym sezonie przedstawią opiekunowie marek, czyli ludzie którzy o tym sprzęcie wiedzą praktycznie wszystko.

Także w tym roku w trakcie Demo Day nastąpi wręczenie nagród kolarzom walczącym w zawodach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton.

Nasza redakcja co roku uczestniczy w tych spotkaniach, dlatego z czystym sercem możemy je Wam polecić. Bardzo podoba nam się pomysł na taką prezentację sprzętu. Jest to praktycznie jedyna możliwość zobaczenia tak szerokiej oferty  produktów dostępnych na naszym rynku. Ponadto bezpośrednio możemy porozmawiać z ludzi, którzy opiekują się nim co dziennie i wiedzą o nim wszystko. Co roku na gali pojawia się spora grupa zawodników, organizatorów imprez rowerowych i wielu innych znanych w środowisku kolarskim osobistości.

Jak co roku uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie www.dobresklepyrowerowe.pl/promocje/demo-day-2013/

Zapraszamy!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj