Czwarty Klasyk Annogórski już 7 maja!

Niezwykły wyścig na niezwykłej górze już niebawem: w sobotę 7 maja kolarze szosowi zagoszczą na Górze św. Anny. Spodziewana jest aż 300-osobowa grupa kolarzy amatorów z Polski i Czech, którzy rywalizować będą o tytuł najlepszego „górala” otwarcia sezonu w ramach cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton. Zawodnicy wystartują z Leśnicy i do pokonania będą mieli kilka pętli składających się w sumie na dystanse 66 i 83 km. Meta znajduje się na szczycie wzniesienia.

13055757_1098359780220873_2725194791703871935_o

Impreza organizowana jest po raz czwarty i także w tym roku zaliczana będzie do klasyfikacji górskiej cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton oraz do Pucharu Polski i Czech w kolarstwie szosowym SPAC – Road Maraton. Imprezę we współpracy z Gminą Leśnica organizuje Wiesiek Legierski, znany z beskidzkich edycji wyścigów należących do najtrudniejszych imprez dla amatorów. Wiemy zatem skąd ten górski profil, mamy też pewność wysokiej obsługi w zakresie bezpieczeństwa i obsługi technicznej zawodów.

W tym sezonie do zdobycia są eBony do wykorzystania w Dobrych Sklepach Rowerowych, jednak organizator postanowił nagradzać nimi nie zwycięzców, a wszystkich startujących biorących udział w większej liczbie imprez zaliczanych do cyklu (więcej na stronie organizatora). Na Klasyku Annogórskim trofeami sportowymi nagradzani będą najlepsi zawodnicy z miejsc od 1 do 5 w każdej kategorii wiekowej, natomiast miejsca od 1 do 2 otrzymają także opony szosowe.
Więcej informacji na stronie www.roadmaraton.pl. Zapisy na www.pomiaryczasu.pl, biuro zawodów czynne od 9 do 12 w sobotę, start wspólny o 13:00.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj