Pętla Beskidzka: odbierz prezenty na start!

2-3 lipca spotykamy się na trasie kolejnej odsłony cyklu Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton w Wiśle. Będzie to jubileuszowa, dziesiąta edycja Pętli Beskidzkiej. Organizatorzy przewidzieli z tej okazji praktyczne prezenty dla kolarzy.

W pierwszy weekend lipca będzie okazja do zmierzenia się z tradycyjną Pętlą Beskidzką. To już dziesiąta odsłona tego szosowego wyścigu skierowanego do kolarzy amatorów. BlogRowerowy.pl jest patronem wydarzenia.

Dla śmiałków, którzy zdecydowali się zmierzyć z pętlą organizatorzy przygotowali upominki. W ramach pakietu startowego zawodnicy dostaną worki na buty Accent, bidony Tacx oraz łyżki do opon SKS.

nagroda

A jakie ściganie czeka w Wiśle? W sobotę odbędą się wyścigi ze startu wspólnego. Trasa dystansu MARATON oparta zostanie na tej z 2006 roku, a więc klasycznej Pętli Beskidzkiej długości ok. 80 km pokonywanej 2 lub 3 razy. Z kolei formuła i trasa WYŚCIGU na dystansie 96/78 km nie ulega większym zmianom, mamy zatem 3 dystanse do wyboru. W niedzielę chętni będą mogli sprawdzić się na trasie górskiej czasówki Zameczek – Szarcula.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie: www.roadmaraton.pl

Zapraszamy w Beskidy!

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj