Aero szosa od Accenta

Do sprzedaży trafiły nowe ramy szosowe Accent Cyclone, na których złożyć możesz aero-szosę. To wyczekiwana pozycja w ofercie polskiej marki.

Sztywna i lekka rama wykonana w pełni z karbonu. W zestawie karbonowy widelec i sztyca oraz zintegrowany zacisk sztycy. Set obejmuje także dedykowane stery Accent HI-EXE Taper. Bardzo agresywna geometria pozwoli przyjąć aerodynamiczną sylwetkę. Wewnętrzne prowadzenie przewodów dla estetycznego wyglądu. Rama posiada mocowanie do baterii Di2 na dolnej rurze.

Rama była przygotowywana we współpracy z zawodnikami. Prototypy testowali m.in. zawodowy kolarz Mateusz Komar (Voster ATS) oraz czołowy polski przełajowiec Bartosz Mikler (Victoria Jarocin). Dzięki nim ramy przeszły porządne testy na różnych asfaltach, a ich wskazówki pomogły nam ulepszyć ostateczną wersję Cyclone’a.

Rama z widelcem, sztycą, zaciskiem i sterami waży 1810 g. Wszystko to otrzymamy w zestawie przy zakupie. Wybrać można spośród czterech rozmiarów i dwóch wersji kolorystycznych: proponujemy ramy w malowaniu czarno-czerwonym i czarno-białym, w wykończeniu matowym.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

4 komentarze

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj