Marka Accent prezentuje kolekcję 2021

Marka Accent pokazała nowe propozycje rowerów na sezon 2021. Wśród nich znalazły się szosy aero, kolejne konfiguracje graveli Freak czy nowe malowanie fulla Hero.

W segmencie graveli w przyszłorocznej kolekcji polskiej marki pojawią się dwie nowe konfiguracje na ramach Freak Carbon: jedna na Shimano GRX Di2 z elektroniczną zmianą biegów, druga na grupie SRAM Rival. Polska marka szykuje także zupełnie odświeżoną wersję swojego najpopularniejszego gravela – Furious otrzyma sztywne osie, mocowanie hamulca Flat Mount i karbonowy widelec.

Jeśli chodzi o górale, warto zwrócić uwagę na karbonowego fulla Hero, który będzie proponowany także z napędem Shimano XT i w platynowej wersji kolorystycznej. Oprócz tego nowy wygląd oraz specyfikacje zyskają rowery Peak 29 Carbon. Tutaj do wyboru będą aż trzy opcje: na SRAM GX Eagle, Shimano Deore i Shimano SLX. W przypadku rowerów na ramach aluminiowych, do oferty wejdzie Peak Boost z osprzętem Shimano SLX.

I w końcu rowery szosowe – tu będzie naprawdę gorąco! Na rynku pojawią się szosy Accent Cyclone Disc w konfiguracjach z napędem Shimano Ultegra (zmiana biegów mechaniczna lub Di2) oraz Shimano 105. Pierwsze dwa modele będą oferowane na karbonowych kołach. Cechą wspólną tych rowerów jest zbudowanie ich na lekkich i sztywnych framesetach z w pełni ukrytymi pancerzami, co daje im smukły i estetyczny wygląd. Ciężko przejść obok nich obojętnie!

Pełne specyfikacje i pozostałe informacje będą wkrótce dostępne na stronie www.accent-bikes.com.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj