CST Accent MTB Team rozpoczyna sezon!

Dla zawodników CST Accent MTB Team sezon właśnie wystartował. W kierowanym przez Dariusza Batka projekcie zaszło trochę zmian. Poczytajcie sami!

W tym roku do teamu dołączyła marka Accent, na której rowerach będą jeździli: Dariusz Batek, Aleksandra Andrzejewska, Michał Ficek, Łukasz Helizanowicz i Oliwier Machura. Kolarze sprawdzą rowery Accent na trasach maratonów i wyścigów cross-country. Team będzie również używał akcesoriów marki Accent, kasków MET, butów Sidi, kosmetyków rowerowych Finish Line oraz narzędzie Park Tool.

W połowie maja w Gliwicach odbyło się pierwsze spotkanie i przekazanie sprzętu, a przedstawiciele firmy Velo pokazali jak pracują i w jaki sposób rozwijają markę Accent. Odpowiedzieli na pytania: jak powstają ramy i rowery, na których będą ścigać się kolarze, jakie pojawiają się problemy przy produkcji oraz jak obecnie kształtuje się sytuacja na rynku rowerowym

Pierwsze starty pod nową nazwą i w odświeżonym składzie odbyły się w Złotoryi (pierwsza edycja Bikemaraton) i w Pucharze Mazowsza w XC.

Poczynania teamu można śledzić na facebookowym profilu drużyny.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj