Roztoczańsko-poleski ultramaraton rowerowy, wszystkie drogi prowadzą do ChełMA

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników długich szosowych imprez rowerowych na „Roztoczańsko-poleski ultramaraton rowerowy, wszystkie drogi prowadzą do Chełma”.

W tym roku po raz pierwszy podejmujemy się wyzwania organizacji ultramaratonu na dwóch dystansach tj: 300 i 160 km, by w następnych latach sukcesywnie je zwiększać. Podczas imprezy chcemy połączyć sport z rekreacją i czynną integracją rodzinną. Z tego powodu do współorganizacji zaprosiliśmy sklep rowerowy Piękny Grzech Sklep Rowerowy Serwis narciarski, „Dobre Sklepy Rowerowe”.

W dniu imprezy po starcie zawodników na START/META odbędzie się urodzinowy piknik rodzinny z okazji 3 rocznicy funkcjonowania sklepu Piękny Grzech w naszym mieście. Przewidujemy wiele atrakcji zarówno dla tych najmłodszych jak i starszych, zaczynając od zjeżdżalni dla dzieci, poprzez konkursy z nagrodami, serwisy rowerowe, aż do całodniowego wspólnego  grillowania. Wszystkie szczegóły odnośnie urodzin sklepu zostaną przedstawione w późniejszym czasie na stronie Serwis Rowerowy Piękny Grzech, Chełmska Grupa Rowerowa jak i www.rowerowychelm

Link do zapisów jak i regulaminu ultramaratonu: https://dostartu.pl/roztoczansko-poleski-ultramaraton-rowerowy-v6035

Wkrótce więcej informacji o trasie, patronatach i instytucjach/firmach które wsparły naszą inicjatywę.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj