Kolarze DSR AUTHOR startowali w Darłowie, Dobczycach i Ratowicach

Po raz kolejny zawodnicy LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOR startowali w różnych częściach Polski. Było nas widać podczas pucharu polski w Darłowie, wyścigu etapowym Złote Koło w Dobczycach i kryterium ulicznym w Ratowicach. Najlepiej wypadł skład który udał się do Ratowic. W juniorach zwycięstwo odniósł Bartek Polkowski, w juniorach młodszych 2 był Michał Nowak, takie samo miejsce wywalczyła Julia Kowalska w kategorii żakiń. W wyścigu dla dzieci niestowarzyszonych wygrała Wiktoria Urbanik, 3 była Patrycja Kusiak a zaraz za podium plasowali się Michał Dmytrasz, Paweł Dunicz i Julia Gostomczyk. W Darłowie najlepiej spisała się Nikola Bartków która zajęła 6 miejsce w rywalizacji jazdy indywidualnej na czas.16 była Wiktoria Węgrzynowska. Natomiast w Dobczycach podczas Mistrzostw Polski LZS 9 miejsce w górskiej czasówce wywalczył Paweł Przewięda, a 27 był Skibiński. A już w najbliższy weekend zawodnicy DSR Author wezmą udział w kolejnej serii pucharu polski w Turawie, oraz wystartują w czasówce szybowcowej która wystartuje z Jeżowa Sudeckiego.