Taipei CYCLE 2008

To 21-sza edycja targów, które są największymi targami w Azji oraz jedną z trzech najważniejszych rowerowych imprez handlowych na świecie. Mieliśmy okazję je odwiedzić w dniach 13-16 marca. To naprawdę wielkie wydarzenie zgromadziło ponad 700 wystawców z całego świata. W ciągu czterech dni targowych organizatorzy przewidywali wizytę ponad 50000 odwiedzających.
Nie przypadkowo targi odbywają się na Tajwanie. Tajwan stał się głównym dostawcą światowego rynku rowerowego, a ogromna ilość wystawców obecnych na targach sprawia, że ta coroczna impreza staje się dla wielu kupujących najważniejszym wydarzeniem roku. Wielu odwiedzających ma jedyną okazję by spotkać osobiście producentów swoich części i zobaczyć ich nowe propozycje „na żywo” jeszcze przed masową produkcją. Jest to szczególnie ważne dla odbiorców z Europy czy USA, którzy nie mogą sobie pozwolić na częste wizyty u producentów w ciągu zapracowanego sezonu. Zaufanie, jakie zdobyli sobie tajwańscy producenci oraz wysoka jakość ich produktów pozwala na takie rzadkie kontakty.
Taipei International Cycle Show z roku na rok coraz bardziej się rozwija. W tym sezonie targi przeniosły się do nowych hal o ponad dwukrotnie większej powierzchni. Po dwudziestu latach targi na Tajwanie urosły do rangi najważniejszych zarówno dla samych producentów jak i ich klientów. Jeśli chce się być na bieżąco z najnowszymi trendami trzeba tam być.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.