Historyczne zwycięstwo Juliana Absolna

W niedzielę 26 kwietnia Julien Absalon (Team Orbea) odniósł 18 zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata w cross-country, które odbył się w miejscowości Offenburg w Niemczech. Francuski mistrz przeszedł do historii przełamując wcześniejszy rekord wielkiego Thomasa Frischknecht, który odniósł 17 zwycięstw w Pucharze. Francuz jest głównym kandydatem do zwycięstwa w całym Pucharze.

„Jestem naprawdę szczęśliwy! To był rekordowy dzień – wyjaśnia Absalon. Równocześnie jest to dla mnie 18-ste zwycięstwo w Pucharze Świata, moje pierwsze zwycięstwo w sezonie i trzeci kolejny triumf w Offenburgu.”

Mistrz Olimpijski oraz wielokrotny zwycięzca Pucharu Świata, Julien Absalon od zawsze używa butów SIDI. Jego buty Dragon 2 Carbon Srs z karbonową podeszwą (Mtb Srs Carbon Sole) pozwalają uzyskać wysoka wydajność bez utraty komfortu; regulowana objętość tylnej części buta (Adjustable Heel Retention Device) i mikrometryczny system zapinania buta (Caliper Buckle) to niektóre z istotnych cech, które powodują, że te buty są niepokonane w każdym terenie, nawet podczas wymagających warunków pogodowych.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj