Demo Day – relacja wideo

Otrzymaliśmy zaproszenie na Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day. Sami nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, biorąc pod uwagę fakt, że we wrześniu byliśmy na Eurobike’u i mieliśmy już pewne wyobrażenie jak powinno się prezentować rowery i wszystko co z nimi związane. Co prawda DSR Demo Day miał mieć troszkę inny charakter, bo tu zaproszeni zostali zawodnicy i drużyny, a Eurobike to jednak targi handlowe to teraz po spotkaniu, możemy powiedzieć, że cieszymy się, że nie odpuściliśmy.Zaczniemy może od tego, że na Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day pojawiło się mnóstwo osób. Spośród zaproszonych fanów kolarstwa przybyło chyba grubo ponad 100. Była to pierwsza impreza tego typu, na jakiej byliśmy. Przy wejściu pracownicy witali przybyłych gości i zapraszali do olbrzymiej hali – 1200 m2 jak się później dowiedzieliśmy od jednego z organizatorów spotkania.

Wchodząc do hali wystawowej mogliśmy rozpocząć swobodne oglądanie wszystkich nowości przygotowanych na sezon 2010 z oferty Dobre Sklepy Rowerowe. Rozpoczęliśmy swoją wędrówkę od rowerów i ram Authora. Szczególnie spodobał nam się Magnum nowy model, który jest najwyższym w grupie rowerów MTB. Duże wrażenie zrobiły na nas również buty SIDI oraz kaski MET jak również hamulce Hayesa. Mogliśmy też zobaczyć nowości z SKS, Kryptonie, RST, Finish Line, San Marco, Cateye i Panaracer.

Po raz pierwszy też zostały zaprezentowane produkty nowych marek w portfolio Velo: A-Gang, Answer oraz Manitou. Było też sporo nowości z Dartmoora no i Accenta. Krótko mówiąc w jednym miejscu zebrane zostały cenione i uznane w świecie rowerowym marki. Oglądanie sprzętu rowerowego i jego własnoręczne „testowanie” to był dopiero początek spotkania. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych przez Prezesa firmy mogliśmy dowiedzieć się, jakiego sprzętu w przyszłym roku będą używali kolarze DHL-Author. Najwięcej na temat sprzętu mieli najbardziej zainteresowani, czyli kolarze, którzy na nim jeździli Marek Rutkiewicz, Radosław Romanik i Andrzej Kasier.

W osobnym pomieszczeniu mogliśmy zobaczyć jak wygląda przykładowy serwis rowerowy oparty o narzędzia Park Tool. Zrobił on na nas wrażenie jednakże o wiele bardziej spodobała się nam strefa Tacx, gdzie ustawiono kilka trenażerów. Mogliśmy tam wszyscy sprawdzić swoje siły na ostatnim kilometrze wyścigu Milan-San Remo i to ścigając się z Andrzejem Kaiserem! A tak na marginesie Andrzej Kasier został na tej trasie wyprzedzony – szkoda, że nie przez żadnego z członków Redakcji. Sam później mówił stało się tak tylko dlatego, że wystartował z czterosekundowym opóźnieniem 🙂

Po tych sportowych emocjach ciekawie było posłuchać jak Marek Rutkiewicz, Radosław Romanik i Andrzej Kaiser oraz Zbigniew Krzeszowiec opowiadali nie tylko o rowerach, na jakich ścigali się w tym sezonie, o ich treningach, ale także o życiu prywatnym. Jak się okazało na Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day spędziliśmy prawie cały dzień i zdecydowanie zaliczymy go do dni udanych. Gratulacje! Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się ponownie za rok.

Panorama:

panorama.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj