Astana, Liquigas i Lampre wybierają Finish Line

Jak poinformował Hank Krause – prezes Finish Line Technologies Inc.- zespół Astana wybrał markę Finish Line jako oficjalnego sponsora technicznego na sezon 2010. Zawodnicy grupy Astana będą używać i testować między innymi: Teflon® Dry, Ceramic Wet Lube, smary Teflon® Grease oraz odtłuszczacze Citrus.„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego nowego porozumienia”, powiedział dyrektor sportowy Astana Dmitrij Sedoun. „W wygrywaniu wyścigów chodzi o dbanie o najdrobniejsze nawet szczegóły, a produkty Finish Line tworzą klimat zaufania wśród naszych kolarzy i mechaników. Stworzy to wspaniały efekt synergii ze wszystkimi naszymi sponsorami technicznymi. ”

„Astana to jedna z najlepszych drużyn kolarskich na świecie, a produkty Finsh Line są zaprojektowane, aby zapewnić najwyższe wyniki, tam gdzie liczy się każda sekunda”-mówi Hank Krause. „Cieszymy się, że możemy być częścią zwycięskiej drużyny i mamy nadzieję, że nasz udział przyczyni się do sukcesów grupy Astana w sezonie 2010.”

Przypomnijmy, że Alberto Contador wygrał zeszłoroczny Tour de France właśnie w barwach Astany. To również w barwach tej drużyny po powrocie do kolarstwa jeździł Lance Armstrong.

Ponadto firma Finish Line ogłosiła, że będzie kontynuowała współpracę z grupami Liquigas i Lampre jako oficjalny dostawca. W barwach Liquigas ściga się Sylwester Szmyd –  aktualnie uznawany za  najlepszego polskiego kolarza . Natomiast w Lampre jeździ nasz drugi znakomity kolarz – Marcin Sapa – który wcześniej reprezentował DHL-Author.

“Współpraca z trzema drużynami zapewnia nam dostęp do wyjątkowych informacji zwrotnych, zebranie których w innych warunkach trwałoby latami,” mówi Krause. „W ten właśnie sposób mogliśmy w przyspieszonym tempie dopracować nasze smary, które z czasem stały się wyborem wielu kolarzy. Kiedy po Tour de France 2008 przestaliśmy współpracować z Saunier Duval pozostała nam współpraca z dwiema drużynami. Nasze doświadczenie potwierdza, że najkorzystniej jest, gdy nasze produkty testowane są przez trzy drużyny i nowa współpraca z Astana przywraca ten stan rzeczy.”

Smary i oleje marki Finish Line to najczęstszy wybór krajowych grup kolarskich. W naszych warunkach używają ich między innymi DHL-Author i Dobre Sklepy Rowerowe-Author.

Marka Finish Line jest dystrybuowana w ponad 40 krajach na całym świecie i jest uznawana za czołowego dostawcę smarów rowerowych.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj