Finish w Brennej…

W Brennej zakończyliśmy pierwszy sezon Dobrych Weekendów Rowerowych z Beskidzką 5. Jest to okazja, aby pokusić się o małe podsumowanie cyklu.

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim uczestnikom imprez, to dzięki Wam impreza zaistniała. Szczególne podziękowania należą się również gospodarzom gmin Beskidzkiej 5, które pokazały, że zależy im na rowerzystach. Gorące wyrazy wdzięczności należą się przewodnikom, którzy całym sercem zaangażowali się w „weekendy”.

Tomek z Tychów, uczestnik wszystkich weekendów napisał: „…jest to zapewne dobry pomysł na rozruszanie ludu i myślę że potrzebne są tylko jakieś foldery informacyjne. Trasy super, prowadzący także mieli baczenie na słabsze osoby podczas wyjazdu …W następnych latach jeśli tylko będą organizowane takie weekendy do nasza Sekcja JCI będzie brała w miarę możliwości liczny udział.”

Społeczne zaangażowanie wszystkich stron, którym jest bliskie kolarstwo i które doprowadziły do zorganizowania imprezy pokazuje, że jednak czasami wystarczy dobra wola i współpraca, aby stworzyć coś wartościowego. Dziś jesteśmy jeszcze przed rozmowami i podjęciem decyzji, co do przyszłości „weekendów”, ale pozytywne wspomnienia z tegorocznej edycji na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci.

Po weekendach pozostaną również bardziej namacalne „pamiątki”. Każdy, kto uczestniczył we wszystkich edycjach otrzyma od Dobre Sklepy Rowerowe oraz Beskidzkiej 5 drobne upominki.
Ponadto na potrzeby cyklu wytyczono 10 tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Wkrótce wszystkie trasy „weekendów” będzie można pobrać z zakładki trasy na stronie www.dobresklepyrowerowe.pl a już teraz w gminnych punktach informacji turystycznej dostępne są wydrukowane mapki.

To czy w przyszłości „weekendy” się powtórzą zależy także od Was – nasi czytelnicy i uczestnicy weekendów. Czekamy na wasze sugestie i komentarze.

Na zakończenie zdjęcia z Brennej.

brenna_2 brenna_1

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj