Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day 2010

13 listopada (sobota) w Gliwicach już po raz drugi odbyła się impreza Dobre Sklepy Rowerowe Demo Day. Licznie przybyli fani kolarstwa zapoznali się z nowościami na sezon 2011 wiodących w świecie rowerowym marek. Każdy z odwiedzających mógł pooglądać, dotknąć jak również i wypróbować zaprezentowane tam produkty. Podobnie jak w ubiegłym roku na tej ogromnej hali można było nacieszyć oko pełną kolekcją rowerów Author, AGang oraz Accent. Szczególne zainteresowanie wzbudziły fule i szosy od Authora. Również wielką uwagą cieszyły się kaski METa, buty SiDi oraz odzież Accenta. Z dużym zaciekawieniem spotkały się również narzędzia Park Toola, pancerze Gore Ride On, oraz specyfiki Finish Line. Zaprezentowane zostały widelce RST oraz Manitou, błotniki i pompki od SKSa, opony Panaracer i lampki Cat Eye. Wiele spojrzeń koncentrowało się również na ekspozycji Hamaxa, Kryptonie czy San Marco. Wielu zainteresowanych przymierzało również stroje kolarskie.

Organizator zaprezentował również nowy skład drużyny Dobre Sklepy Rowerowe – Author. W nadchodzącym sezonie w barwach DSR – Autor zobaczymy Bartka Janowskiego, Piotra Wilka, Pawła Wiendlochę i Zbyszka Krzeszowca jak również nowe twarze Tomka Jajonka, Pawła Urbańczyka oraz Joannę Czerwińską. Z wszystkimi zawodnikami można było porozmawiać podczas trwania spotkania.

Była również okazja do poznania wszystkich możliwości trenażerów Tacxa. Paweł Wiendlocha i Piotrek Wilk wprowadzili publiczność w dobry nastrój przy okazji prezentacji gier Real Life Video, które są świetnym połączeniem treningu z rozrywką. Każdy z uczestników spotkania mógł samodzielnie przetestować zarówno gry jak również inne trasy Real Life Video bowiem przez cały czas udostępnione były dwa stanowiska Tacxa.

Długo oczekiwanym punktem spotkania było wręczanie pucharów triumfatorom w klasyfikacjach generalnych Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton. Po krótkiej wymianie uprzejmości pomiędzy organizatorem cyklu Road Maraton, a głównym sponsorem nastąpiło uroczyste uhonorowanie zwycięzców. Wielu uczestników Demo Day z niecierpliwością czekało na tę właśnie chwilę.
Dla kolarzy, którzy poznali sie i ścigali na trasach Dobre Sklepy Rowerowe Road Maraton sobotnia impreza była okazją do miłych rozmów i wymiany poglądów nie tylko na temat startów, klasyfikacji i treningów, ale również i prezentowanych nowości rowerowych.

Przez cały czas trwania spotkania można było porozmawiać, zapytać o wszelkie szczegóły dotyczące produktów opiekunów poszczególnych marek oraz sprzedawców Dobre Sklepy Rowerowe.
Czas spędzony na tej imprezie bardzo szybko upływał. Mamy nadzieję, że Demo Day na stałe wpisze się w kalendarium imprez fanów kolarstwa. Do zobaczenia za rok.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj