Modulus – zapięcia inne niż wszystkie

Firma Kryptonie, producent zabezpieczeń rowerowych w zeszłym sezonie weszła na rynek z nowym systemem zabezpieczeń naszych dwukołowców – systemem MODULUS.

Modulus to innowacyjny, opatentowany system blokujący, który dostosowuje się do sytuacji, w której chcesz zabezpieczyć swój rower. System składa się w zależności od modelu z jednej linki (Modulus 1018S) lub dwóch linek (Modulus 1010S). W zestawie znajdziemy również zapięcie z dwoma kluczami oraz uchwyt do montażu na ramie roweru lub bagażniku samochodowym.

W modelu 1018S średnica linki wynosi 10 mm a jej długość to 180 cm. Natomiast w modelu 1010S linki mają tę samą średnicę – 10 mm, lecz ich długość wynosi 106 cm. Wszystkie linki w systemach Modulus powlekane są winylową osłoną, co zabezpiecza rower przed niepożądanymi zadrapaniami lakieru.

Zapięcie Modulus, jest bardzo elastyczne. Można bowiem zastosować do niego linki o różnych długościach, np. 10mm x 150cm (1015A) lub 10mm x 180cm (1018A) oraz dodatkowy uchwyt.

Dodatkowo system Modulus został objęty programem KEY SAFE PROGRAM. Użytkownik zapięcia objętego tym programem może zarejestrować na stronie www.kryptonitelock.com numer seryjny używanego klucza. W przypadku zgubienia lub uszkodzenia klucza może uzyskać zapasowy kontaktując się z producentem. Pierwsze dwa klucze wysyłane są bezpłatnie, kolejne za dodatkową opłatą.

Warto też wspomnieć, że system Modulus otrzymał wyróżnienie podczas targów rowerowych Eurobike w 2009 roku.

Więcej informacji na temat dostępnych produktów Kryptonie znajdziesz tutaj http://velo.com.pl/produkty/?m=8

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj