Takiej hybrydy jeszcze nie było…

W 2009 roku podczas targów rowerowych EUROBIKE w niemieckim Friedrichshafen firma CATEYE po raz pierwszy zaprezentowała lampkę na baterię słoneczną znakomicie wpisującą się w potrzeby ochrony środowiska. Lampka HL-EL020 HYBRID, bo o niej mowa, została nagrodzona wyróżnieniem podczas tych targów.

HL-EL020 HYBRID wyposażona została w przełącznik źródła zasilania: akumulatorek/bateria.

Niska waga – 123 gramy, innowacyjny uchwyt Flex Tight™*, technologia Opticube** to tylko kilka atutów lampki CATEYE.

Lampka HL-EL020 HYBRID została wyposażona w dwa tryby świecenia – ciągły i pulsujący. Jasność, jaką świeci ta lampka została oszacowana przez firmę CATEYE na 400 kandeli w środku światła. Ich całkowita ilość to 4000.

Czas świecenia uzależniony jest od jednego z dwóch trybów świecenia – ciągłego i pulsującego.  I tak dla akumulatorka NiMH przy trybie ciągłym czas świecenia wynosi 2,5 godziny a dla trybu pulsującego czas ten wydłuża się do 6 godzin. W przypadku baterii LR-06 (AA) czas świecenia podczas trybu ciągłego to 10 godzin a dla trybu pulsującego to 30 godzin.

Zobaczcie jak prezentuje się ta hybryda.

* Flex Tight ™ – innowacyjny uchwyt, który może być szybko i przede wszystkim pewnie zamocowany do praktycznie każdej kierownicy, sztycy lub mostka. System daje możliwość wielokrotnego montażu w różnych pozycjach. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego mocowania i ustawienia licznika czy lampy bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

** Technologia Opticube – zastrzeżona technologia soczewek maksymalizująca jasność, znacznie zwiększając widoczność. Dzięki tej technologii tylko jedna dioda LED świeci jaśniej zużywając mniej energii.

Może Ci się też spodobać

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.