Dobry Slogan Reklamowy – oceniamy najlepsze hasła

Ależ wysoko zawiesiliście poprzeczkę! Otrzymaliśmy tak wiele zgłoszeń i tak wiele z nich jest bardzo ciekawych, że nasza komisja ma spory problem z wyborem tego najlepszego. Pomożecie?
W konkursie uczestniczyło ponad 700 osób, które przesłały nam prawie 1600 propozycji!!! Komisja zapoznała się z każdym zgłoszeniem i poddała ją ocenie wg. kryteriów, które opisaliśmy w wiadomości z ogłoszeniem rozpoczęcia konkursu.
Po kilku dniach ocen i konsultacji, komisja zaproponowała poddanie wybranych przez nią faworytów, tak popularnym ostatnio „konsultacjom społecznym”. Dlatego też powstała ankieta, którą przedstawiamy poniżej.
Jeżeli chciałbyś wskazać Twoim zdaniem, najlepsze hasło reklamowe spośród wybranych przez komisję, to oddaj na nie swój głos. Prosimy wybrać tylko 1 slogan.
[poll id=”11″]
Głosy rejestrowane będą tylko do 15 marca.
Autorami propozycji są w kolejności: Marek, Marta, Jacek, Dariusz, Małgorzata, Rafał, Maciej, Anna, Barbara, Sebastian, Joanna, Beata, Elżbieta i Tomek. Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem to komisja wybierze zwycięzcę i rezultat ankiety w żaden sposób nie musi odnosić się do ostatecznych wyników konkursu.
Aktualizacja 16 marca:
Dalszych wiadomości o wynikach konkursu szukaj na www.dobresklepyrowerowe.pl/wiesci/eventy/rozstrzygniecie-konkursu-dobry-slogan-rowerowy/
Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem to komisja wybierze zwycięzcę i rezultat ankiety w żaden sposób nie musi odnosić się do ostatecznych wyników konkursu.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

3 komentarze

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj