Wiosenne nowości SKS

Sezon rowerowy w pełni i mogłoby się wydawać, że ostatnie dni wiosny utożsamiane będą z wyśmienitą pogodą. Nie mieszkamy jednak w słonecznym klimacie i dni deszczowe stają się często nieprzyjemnym faktem. Dlatego dziś, dla wszystkich tych, którym deszcz i mokra jazda na rowerze niestraszna, prezentujemy nowe błotniki niemieckiej firmy SKS z serii Velo.

Velo 65 Mountain

Zestaw błotników dedykowanych do kół 26”. Wykonane z tworzywa sztucznego. Szerokość profilu tych błotników – 65 mm. Waga podawana przez producenta – 263 gramy. Błotniki można przymocować do ramy o średnicy rury od 25 do 35 mm.

Velo 55 Cross

Kolejna nowość ze stajni SKS to zestaw błotników Velo 55 Cross pod koła 28”. Jak ich poprzednik, również te błotniki zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Szerokość profilu to 55 mm. W porównaniu z błotnikami Velo 65 waga Velo 55 jest o 31 g mniejsza. Błotniki te również są mocowane do ramy o średnicy rury 25 do 35 mm.

Dla stabilniejszego montażu można opcjonalnie dokupić wsporniki do montażu obydwu zestawów. Ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy planują mały upgrade.

W ofercie SKS’a pojawiła się również nowa opcja kolorystyczna znanych już na naszym rynku błotników Velo 42 Urban.


Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj