Nowe uchwyty Kryptonite!

Pewne zapięcie rowerowe, to element który oszczędzi nam wielu chwil niepokoju i zmartwień. Za takie właśnie uchodzą zapięcia szeklowe firmy Kryptonite, popularnie nazywane U-lockami. Niestety z racji swoich nietypowych rozmiarów, są one jednak dość kłopotliwe w transporcie. Sytuacja ta ulegnie jednak drastycznej zmianie, gdyż właśnie trafiły do sprzedaży nowe mocowania Transit H-Bar i FlexFrame.

Przewóz U-locka od zawsze związany był  z pewnymi problemami. W przypadku mniejszych, jak Evolution Mini nie było to może aż tak kłopotliwe, jednak przy transporcie modeli o większych rozmiarach jak: New York Lock, Evolution czy Kryptolok mogły pojawić się większe zgrzyty. Nie zawsze poprawiała ten stan rzeczy obecność mocowania EZ-Mount, dostępnego w zestawie z każdym z wymienionych modeli.

Mając na względzie te i inne bolączki użytkowników, jednych z najlepszych zapięć na świecie, amerykański producent zdecydował się na wypuszczenie specjalnych mocowań, dzięki którym niejeden właściciel popularnych zapięć szelkowych odetchnie z ulgą.

Transit FlexFrame to uchwyt, wyposażony w bardzo mocny pasek umożliwiający przymocowanie do praktycznie każdej rury naszej ramy. Może się ona charakteryzować różnym kształtem, jednak jej średnica powinna pozostawać w zakresie 25-80 mm. Niezwykle pomocna w użytkowaniu obrotowa głowica (skręcana kluczem imbusowym) pozwala na ustawienie uchwytu praktycznie pod każdym kątem. W sprzedaży dostępne są 2 wersje mocowania Transit FlexFrame: U –przeznaczona do transportu większości zapięć U-lock średnicy o 13 i 16 mm i C – przeznaczona do transportu większości zapięć linkowych o średnicy o 10-15 mm.

Mocowanie Transit H-Bar dedykowane jest do przewozu U-locków na kierownicy o średnicy 22-32 mm. Opatentowany, dwupunktowy uchwyt z rzepami zapewni pewne trzymanie nawet najcięższego i największego zapięcia. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich posiadaczy zapięć New York Fahgettaboudit, będącego równocześnie najbardziej pancernym zapięciem dostępnym w ofercie.

Poniżej przedstawiamy kilka realnych zdjęć uchwytów i to czego każdy szczęśliwy nabywca, może znaleźć w opakowaniu.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj