Otwarta Rowerowa Gra Miejska „Wkręceni.pl ExCycle Warsaw 2012”

Rozpoczynamy w sobotę 25 sierpnia 2012 o godzinie 14:00 z punktu startowego w klubie Plac Zabaw ul. Myśliwiecka 9 (park Agrykola, przy Moście Łazienkowskim) Czekają na Was rowerowe emocje z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród – czyli nasz super pomysł na Waszą świetną zabawę! Gra będzie trwała do godziny 19:00.

Start i Meta w klubie Plac Zabaw a co w trakcie – dowiecie się na miejscu. Ważne! Zabierzcie wodę, zapięcia rowerowe (bo nigdy nic nie wiadomo…) i dużo dobrego humoru! Nagrody w postaci Voucherów zostaną wręczone zaraz po podsumowaniu wyników. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem gry (dostępnym podczas gry w sobotę oraz na stronie www.excycle.pl).  Po zakończeniu gry zapraszamy wszystkich do pozostania w klubie Plac Zabaw i do wspólnej zabawy! Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach: www.excycle.pl; http://www.facebook.com/ExCycleWarsaw

A w czwartek przed grą zapraszamy na FlashMob Widoczny Spontan – Kolorowo na mieście/ Wkręceni.pl ExCycle Warsaw 2012

Zaczynamy w czwartek 23 sierpnia 2012 o godzinie 19:00 w klubie Na Lato ul. Rozbrat 44, a potem wyruszamy „na miasto”. Czeka nas przejazd trasą: Klub Na Lato – Park Kultury i Wypoczynku im Edwarda Rydza – Śmigłego – Pomnik Sapera. Ważne! Zabronione kolory – czerń, biel i szarość, w drodze wyjątku będą akceptowane jedynie z bardzo kolorowymi dodatkami…  Dozwolone wszystko co barwne – ubrania, włosy, paznokcie i makijaże itd. itp. – gwarantujemy że zapamiętacie to na długo!  Nasz Cel: Bądź widoczny na drodze! W ten trochę przesadny sposób chcemy zwrócić uwagę na to jak ważne jest odpowiednie oznaczenie samego siebie i roweru na drodze. Po zakończeniu FlashMob’a zapraszamy wszystkich do pozostania z nami w klubie „Na Lato” i do zabawy.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj