Hamax Caress nagrodzony!

Hamax to jeden z najbardziej znanych producentów rowerowych fotelików dla dzieci. Chociaż firma obecna jest na polskim rynku już dobrych kilka lat to mało kto kojarzy ją z krajem z dalekiej północy, czyli Norwegią. Miło nam poinformować, że fotelik Caress otrzymał niedawno nagrodę „red dot” w kategorii design roku 2013!

Nagroda ta, jest jednym z najbardziej znanych międzynarodowych wyróżnień przyznawanych przede wszystkim za wyszukany design i jakość wykonania. O końcowym wyniku decyduje 37 niezależnych sędziów wchodzących w skład ogólnoświatowego jury. Oceniających urzekły przede wszystkim wyszukane i nowoczesne kształty w połączeniu z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

553003_Caress

Caress to najnowszy i topowy fotelik w ofercie firmy HAMAX. Posiada system odchylania pod kątem 20 stopni umożliwiający dziecku wygodny sen. Wyposażony został w regulacje wysokości oparcia, a wyściółka została zintegrowana z fotelikiem, co jeszcze bardziej podnośni komfort jazdy. Fotelik posiada nowy system regulacji  podpórki na stopy, który może być obsługiwany jedną ręką oraz nowy system montażu pasków do podpórek na stopy.  Osłaniające z boku podłokietniki i wyprofilowane oparcie zwiększają wygodę jazdy dziecka.  Zastosowany nowy system szelek z dodatkowymi osłonami na barki . Fotelik wyposażony jest w mocowanie na kluczyk, a dla większego bezpieczeństwa posiada także odblask.

Okke van Mourik, Product Development Manager firmy Hamax nie krył radości z otrzymanego wyróżnienia: “Staraliśmy się, aby podróżowanie dla najmłodszych stało się możliwe jak najbardziej wygodne i przyjemne. Nadanie wyszukanych kształtów i nowoczesnego designu miało za zadanie sprawić, aby fotelik jak najbardziej wpisywał się w filozofię jazdy miejskiej, co udało się w 100%. Osobnym rozdziałem jest oczywiście bezpieczeństwo, które było jednym z głównych priorytetów podczas pracy na fotelikiem Caress. Nie ma co ukrywać, że będą podróżować w nim najważniejsze dla Nas osoby”

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj