Testuj rower w Wiśle

Przejeżdżając przez Wisłę nie trudno zauważyć dużej reklamy nowego centrum testowego rowerów. Zachęceni reklamą i podekscytowani wizją wypożyczenia wypasionego sprzętu weszliśmy do środka. Dlaczego to był dobry ruch i czego dowiedzieliśmy się od Wojtka?

W środku czekał Wojtek, właściciel wypożyczalni, który opowiedział nam co to za miejsce. -„W sezonie zimowym prowadzimy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowbordowego. Tak więc wydawało mi się oczywiste, że w sezonie letnim powinniśmy zajmować się właśnie rowerami. Szczególnie, że taki model biznesu jest bardzo często spotykany na zachodzie.”

Wojtek w młodszych latach uprawiał downhill, stąd jego pasja. – „Przez wiele lat myślałem nad uruchomieniem takiego miejsca w Wiśle. Nie chciałem, żeby była to zwykła wypożyczalnia gdzie jesteś skazany na średni sprzęt, który ma niewiele wspólnego z prawdziwym mtb. Uważam, że jeżeli ktoś decyduje się przyjechać w Beskidy na rower to ma wysokie oczekiwania do tego jak chce spędzić ten dzień. Jednak często z różnych względu nie możesz, albo nawet nie chcesz skorzystać ze swojego sprzętu. Jesteśmy tu po to aby rozwiązać dla Ciebie ten problem.”

Trzeba zauważyć, że rzeczywiście poza rowerami ze średniej półki, które świetnie się sprawdzą dla turystów jeżdżących rekreacyjnie, w wypożyczalni dostępne są najwyższe modele Authora, AGanga i Dartmoora. Dlaczego akurat te marki?

„Rozpocząłem rozmowy z siecią Dobre Sklepy Rowerowe. Okazało się, że ludzie z DSR też chcieli pójść w kierunku udostępnienia rowerów w miejscach gdzie na prawdę możesz poznać ich charakterystykę i wartość. Gdy zastanawiasz się nad rowerem za większe pieniądze to fajnie jeśli masz okazję się na nim przejechać. Problem z tym jest jednak taki, że często miejsca gdzie możesz wypożyczyć ten rower znajdują się w centrach dużych miast i taka jazda nie wiele ma wspólnego z testem mtb. A przecież wiadomo, że chcesz wiedzieć jak rower zachowuje się na zjeździe, jak wchodzi w zakręty, jak pracuje zawieszenie. Tak powstała koncepcja DSR Test Center czyli udostępniania rowerów w miejscach gdzie naprawdę będziesz mógł je przetestować.”

W Wiśle powstało pierwsze centrum testowe DSR, drugim centrum testowym jest słynny Singltrek pod Smrkem. Tam do dyspozycji jest kilkanaście rowerów AGang z kilku różnych różnych modeli dopasowanych do specyfiki ścieżek i tras Singltrek.

„W Wiśle mamy rowery w pełni amortyzowane, 29″ i 26” oraz coś dla lubiących mocniej pojeździć Pań. Jest sprzęt na ramach karbonowych i aluminiowych. „

Wypożyczanie do testów takich drogich rowerów wiąże się z ryzykiem za które musimy zapłacić. Nie jest to jednak wygórowana cena, bo np za całodzienne wypożyczenie musimy zapłacić 90 zł (wpłacając kaucję) lub 80 zł za 2 godziny (bez kaucji ale jeździmy z pracownikiem centrum). Nie ma się jednak co nad tym zastanawiać jeśli myślimy o zakupie roweru bo dzięki promocji Testuj rower koszt wypożyczenia odzyskamy.

„Funkcjonowanie w ramach sieci DSR bardzo dużo ułatwia, np klienci centrum mogą korzystać z promocji Testuj rower. Przede wszystkim mogę w wypożyczalni uruchomić sklep z pełną ofertą produktów renomowanych marek.”

Na koniec ważna informacja dla zainteresowanych, centrum organizować będzie dni otwarte kiedy to wypożyczenie będzie bezpłatne. Uzgodniliśmy z Wojtkiem, że będziemy Was informować kiedy takie dni będą ogłoszone. Tak więc o oto niniejszym informujemy, że

pierwsze dni otwarte odbędą się już 13 lipca, kolejne 27 lipca

IMG_6397

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!!!!!!!!!!!! ZGŁASZAJCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

1 komentarz

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj