Niespodzianka w ekipie Dobre Sklepy Rowerowe AUTHOR Pszczyna

Wywiad przeprowadził Mateusz Manowski z trenerem ekipy kolarzy DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR PSZCZYNA Klaudiuszem Migdoł.

Na czym polega niespodzianka o której mowa w tytule artykułu?

 Faktycznie to że poszerzyliśmy działalność naszego klubu, który do tej pory zajmował się z powodzeniem szkoleniem kolarzy szosowych , o współpracę z kolarzami górskimi i to bardzo doświadczonymi i utytułowanymi jest dla nas zarówno ciekawym doświadczeniem jak i niespodzianką. Od dawna chcieliśmy pracować z kolarzami górskimi lecz specyfika tej dyscypliny głównie w zakresie sprzętu powodowała że musieliśmy taką decyzję odkładać.

Co się więc wydarzyło że posiadacie w swoim składzie kolarzy górskich?

Od Jesieni 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z jedną z największych i renomowanych firm rowerowych w Polsce VELO, której wspaniałym produktem marketingowym jest sieć sklepów „DOBRE SKLEPY ROWEROWE”.

VELO jest przedstawicielem w Polsce wielu bardzo dobrych markowych produktów rowerowych w tym marki AUTHOR . W poprzednich latach kolarze MTB reklamując działalność firmy VELO ścigali się tworząc team DOBRE SKLEPY ROWEROWE „AUTHOR”. Odnosząc wiele sukcesów startowali na wyścigach MTB w całej Polsce. W roku 2012 właściciel firmy VELO Tomasz Radzki postanowił rozszerzyć działalność marketingową na płaszczyźnie kolarstwa szosowego którego fanem jest do dziś gdyż był i jest czynnym zawodnikiem kategorii masters a w latach młodości uprawiał kolarstwo szosowe wyczynowo.I postanowiono zawodników MTB przenieść do naszej grupy Pszczyńskich kolarzy a skolei nas szosowców wcielić w marketing DOBRYCH SKLEPÓW ROWEROWYCH „AUTHOR”.

Jak się układa współpraca z firmą VELO i kolarzami MTB?

Współpraca z doświadczonymi kolarzami górskimi jest przyjemnością. Zawodnicy ci to: 

Tomasz Jojomek
Paweł Wiendlocha
Sebastian Globisz
Piotr Wilk
Dominik Grządziel
Zbigniew Krzesłowiec

Są oni dobrze wyszkoleni sportowo i potrafią właściwie się prezentować jako sportowcy. Powiedziałbym że moi młodzi szosowcy są dumni iż pozyskali starszych i wykwalifikowanych kolegów kolarzy w dziedzinie kolarstwa górskiego.

Jak od początku sezonu prezentują się Pszczyńscy kolarze?

Nasi kolarze górscy dobrze przygotowali się do tego sezonu i w planach na ten rok zamierzają startować głównie w klasykach górskich którymi są maratony MTB.Już w pierwszych startach plasowali się na wysokich dobrych miejscach i zamierzamy na naszej stronie www.kolarzepszczyna.pl składać systematyczne relacje z ich startów. Szosowcy natomiast od kwietnia regularnie startują na wyścigach zarówno na terenie naszego kraju jak i za granicą.

Jakie plany na najbliższy miesiąc mają Pańscy kolarze?

Muszę powiedzieć że aktualnie jestem zadowolony z poziomu sportowego zarówno szosowców jak i kolarzy górskich i następne starty mają udoskonalać ich wyszkolenie oraz realizować kolejne akcje marketingowe DOBRYCH SKLEPÓW ROWEROWYCH „AUTHOR” poprzez reklamę naprawdę świetnych produktów rowerowych firmy VELO na wyścigach kolarskich.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj