Dobre Sklepy Rowerowe Author Fan Klub

Charakterystyczne, biało-czarne koszulki teamu DSR-Author zobaczyć można podczas wielu wyścigów, a także po ich zakończeniu na podium. Jednak może nie wszyscy wiedzą, że ostatnio w tych samych barwach jeżdżą kolarze amatorzy, którzy wcale  są zawodnikami teamu.  Może to być każdy miłośnik kolarstwa, który dołączył do DSR-Author fan klubu…

DSR Author Fan Klub to projekt realizowany od niedawna. Jego celem jest zrzeszenie sympatyków kolarstwa, zawodników amatorów, a także fanów rowerowych przejażdżek po egidą Dobrych Sklepów Rowerowych.

Do fan klubu może dołączyć każdy niezależnie od reprezentowanego poziomu, formy czy nastawienia. Warunki, jak i korzyści wynikające z przynależności do teamu opisane zostały na naszej stronie.

Jak pisałem wcześniej naszą amatorską drużyną opiekują się Dobre Sklepy Rowerowe. Dzięki temu każdy klubowicz korzystać może z całej gamy udogodnień, a także liczyć na pomoc zawodników z drużyny DSR Author i samego organizatora/opiekuna drużyny.

W imieniu swoim oraz organizatora zapraszam wszystkich zainteresowanych na naszą stronę. Możecie tam poznać zarówno nas kolarzy, jaki troszkę poczytać o naszej drużynie, ale przed wszystkim dowiecie się jak do nas dołączyć:) Jeżeli będziecie chcieli się o coś zapytać to wystarczy, że zadacie pytanie na naszym forum.

Poniżej kilka fotek klubowiczów:

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj