Kolarze Dobre Sklepy Rowerowe „Author ” Pszczyna trenowali nad polskim morzem

….Lipiec kolarze i kolarki z Pszczyny ,a w zasadzie pierwszą jego połowę, poświęcili na treningi specjalistyczne na pięknym Polskim wybrzeżu. W miejscowości Kołobrzeg nasi zawodnicy ciężko trenowali udoskonalając swoje umiejętności szosowe a ponieważ była przepiękna słoneczna pogoda cały wyjazd okazał się również świetnym wakacyjnym wypoczynkiem na bałtyckich plażach.

Niemal każdego dnia plażowaliśmy by złapać zdrowotny wpływ słońca i morza . Treningi odbywały się popołudniami gdyż kończyły się gdy wieczorkami było już troszkę chłodniej.Ogólnie młodzicy przejechali w dziewięć dni około 450km, juniorzy młodsi i juniorka 600 a elita i orlicy 800km.Wróciliśmy zadowoleni z dobrze wykonanej pracy a także z wypoczynku związanego z plażowaniem.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom firmie VELO a także Pszczyńskiemu oddziałowi Banku BGŻ i UMiG w Pszczynie którzy to sponsorzy przyczynili się do tego wspaniałego pobytu kolarzy i kolarek klubu DOBRE SKLEPY ROWEROWE”AUTHOR ” PSZCZYNA,a co za tym idzie sprawienia wielkiej przyjemności dzieciom , nad Polskim morzem.

Może Ci się też spodobać

Przed opublikowaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj.

napisz coś od siebie

Dodaj komentarz.

Przed przesłaniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną tutaj